Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelésnél van még...

Cukorterhelésnél van még valahol zsemlés módszer vagy màr mindenhol a lötyit kell inni?

Figyelt kérdés
Illetve aki volt már és rosszul lett nagyon azzal valamit tudnak csinálni vagy csak egyszerűen túl kell lenni rajta? Amúgy is pánikos vagyok na hát ha még ott rosszul is leszek én nem tudom mit csinálok.. illetve ha a kismama nagyon rosszul lesz a babának ugye nem lehet baja? Köszi a válaszokat !
2021. dec. 5. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem rég voltam. Mivel utána 120 percet kell várni, én kimentem és kiültem a kocsiba. Hát az első 60 percet végig vergődtem, és imádkoztam, hogy ne hányjam ki, mert akkor nem ér az egész semmit. Pedig vittem magammal citromot, amit belefacsartam. (Ezt amúgy javaslom neked is, én nélküle meg se tudtam volna inni). Az jó volt, hogy az autóba nem kellett maszk, és le is tudtam dőlni. Amúgy ahol én voltam ott már nincs. Csak ez a cukros borzadály. Pedig a lányommal 3 évvel ezelőtt még lehetet.
2021. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Bocsánat, de esküszöm, nem értem ezt a hisztit a terheléses cukor meg a hozzá tartozó lötty körül! Amikor én voltam, a kutya nem lett rosszul, a lötty meg nem más mint egy kissé túlcukrozott lé. Citromot nyugodtan lehet bele tenni, teljesen vállalható. Vagy mitől rettegsz ott?
2021. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: minden rossz indulat nélkül írom de ezek szerint Te nem vagy pánik beteg. Ne is legyél soha! Igazából én mindentől kivagyok ami orvosi dolog igyekszem szakemberrel leküzdeni az “agybajom”.. Csak sosem voltam még cukor terhelésen és kíváncsiságból tettem fel a kérdésem. Annak örülök viszont hogy Te nem élted meg rosszul. Próbálok majd aznap a hasonló “én jól voltam nem volt semmi bajom” kommentekre gondolni.Persze mindenki máshogy éli meg szervezetétől függően.. Első válaszoló: köszönöm az ötletet ! Ez a kocsiban ülős maszk nélküli dolog nem is hangzik rosszul :)
2021. dec. 5. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es! Nem mindenkinek reagál egyformán a gyomra a cukorra. Én a harmadik terhességemnél kb 16-17. hétig hánytam a cukortól/cukros dolgoktól. Pár perc alatt olyan savat csinált, ami durva hányingert okozott és ki is jött. De a másodiknál ilyen bajom nem volt. Hányingerem sem volt. Ezt nem tudhatod, hogy más hogy reagál.

Viszont az elsőnél ahogy megittam a cukros löttyöt, kb fél perc múlva ki is jött. Azt mondták, hogy a doki majd eldönti, hogy kell-e ismételni.

Most a harmadiknál, amikor megittam, nem volt rossz íze, de utána a poklok poklát éltem meg. Sav ezerrel kiakart jönni. Kimenni nem lehetett, sétálni sem, csak egyhelyben ülni 2 órát a szájmaszkban. Egy kicsit embertelennek éreztem ez így.

2021. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerdán voltam, szintén panikbeteg. En kaptam

bele kérés nélkül citromlevet de így sem volt túl finom.. Utána au első fél óra nem volt túl kellemes, egyfelől nagyon álmos voltam, és olyan gyengeseg jött rám hogy hiába kellett pisilni, nem mertem kimenni féltem hogy osszeesek. Szerencsére utána elmult, és az eredményem is rendben.

2021. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!