Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem 10. hetét...

A terhességem 10. hetét töltöttem ma, nem igazán birok sokat enni egy nap tudom ez egyén függő de nálam most ez a hejzet a párom idegeskedik hogy nem eszek félti a babát? első terhességem szedem a terhes vitaminokat

Figyelt kérdés
mindig mondom neki amit megeszek és jol esik az pont elég addig amíg át nem lépek abba a korba hogy megtudjak enni egy lovat, mivel nyugtassam ha már ez sem elég?valaki ilyen hejzeten volt már?
2021. dec. 6. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a heLYzet, hogy a magzat elvonja a testedből, amire szüksége van akkor is, ha a nő nem eszik eleget.
2021. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Később sem kell felzabálni mindent csak azért mert téged vagy.

Szerintem ilyen “hejzeten” kevés érett, felnőtt nő van, mert általában működik a kommunikáció a párkapcsolatban és meg tudják beszélni egymás közt a problémájukat es az érett, felnőtt férjük nem dominálja le őket abban is, hogy mit esznek.

2021. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*terhes vagy
2021. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ilyen időszak.


Én annyit hánytam az elején, hogy még le is ment rólam egy kiló a 12.hétig. A gyereknek még semmi baja.

2021. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy van ideje arra, hogy a napi kalória beviteledet számolgassa? Nekem egyik terhességem alatt se volt étvágyam, és se nekem se a gyerekeimnek nem lett semmi baja. A szülés után jött csak vissza az étvágyam, a férjem néha megkérdezte hogy mennyit ettem, tudomásul vette, és ennyi. Nem is lett volna ideje egész nap a sarkamban lenni, és az evéssel piszkálni.
2021. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek nem szabad téged, piszkálnia ezzel. Férjednek csak tudomásul kellene vennie, hogy te eszel amennyit tudsz, ez a hányós időszakba nehéz. baba elvesz annyi tápanyagot,amennyi kell neki, ez szülésig normális.
2021. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
36.ig hétig mindent kihánytam. Mindent. A babám egészséges lett
2021. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a 14. hetet rúgom, de még mindig semmi étvágyam, ha valamit megkívánok az meg biztos valami borzalom, pl csokitorta vagy cola, pedig colát kb soha nem ittam, nem is bírom a szénsavat.

Undorodom egy csomó olyan dologtól amiket előtte minden egyes nap ettem. (banán, paradicsom és minden ami paradicsomos, paprika, hagyma…)

Kapaszkodom a 29 évnyi helyes táplálkozásomba aminek most nyoma sincs :D

Ez van… azt kell enni ami lemegy. Az erőltetésnek semmi értelme.

2021. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!