32 hetesen aktus?

Figyelt kérdés
Május óta 1x voltunk együtt a férjemmel, már nagyon kívan szegény. Ma mondtam neki, hogy meg próbálhatjuk, de félt minket. A terhesség eddig probléma mentesen zajlott,viszont én folyamatosan rosszul voltam. 2 hete kiderült hogy 3fokozatban érett a lepény, de el látja a babát. Lehet-e szerintetek?
2021. dec. 6. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondta az orvos, hogy nem lehet? Haa nem mondta, akkor lehet.
2021. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondott ezzel kapcsolatban semmit, nem volt róla szó
2021. dec. 6. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lényeges lett volna, biztos mondja. Azért nem jött szóba, mert nem releváns. Gondolj bele, milyen lenne ha mindenre nekünk kéne rákérdezni, és nem az orvos mondja el, hogy mi a a teendő és mire kell odafigyelni.
2021. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbálni kell, csinálni.

Ha nem lehetne mondta volna az orvos

2021. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem lehetne, azt biztos mondta volna.
2021. dec. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
orvosod szólt volna neked, ha nem lehet. Mivel nem szolt semmit és nem tiltott el a házasélettől, így nyugodtan szülésig csinálhatjátok.
2021. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érett a lepény, pár hét múlva szülsz. A terhesség nem betegség. Ha nincs ellenjavallat, ne éheztesd ki feleslegesen a fejedet...
2021. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*férjedet
2021. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Szegény férjed. És te hogy bírod ki? Mi a terhesség alatt végig csináltuk amíg lehetett. 37 hetesen fektettek be és szülés után ki se bírtuk a 6 hetet csak 4-et. Tudom, tudom hogy akkor még nem lehetett volna. Nem is tudom melyikünk volt rosszabbul...
2021. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!