Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-hetes terhes vagyok . Az...

28-hetes terhes vagyok . Az órvos azt mondta, hogy a méhlepényem 2.3. fokozatban érett. Nem dohányzok nem is kávézok. Nagyon aggodok a babámért, mi történik amikór teljesen beérik a lepény? Jó az ha sok vitamint szedek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontossan nem tudom mit jelent,és én se értem,hogy miért érik a lepény,ha semmien káros szenvedélyed nincs!!!De sajnos,most volt egy kismmama akinek 31 hetessen 2.fokú volt a lepénye,és levált!!de ez nem azt jelenti,hogy mindenkinek leválik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ő neki a babája is kisebb volt és a magzatviz is kevesebb.Nálad minden rendben van a babával??????
2008. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen a baba méretei megfelelőek, azt mondta a doki, hogy teljesen egésséges.Nem tudom mit tegyek az ellen,hogy ne érjen be sokkal elöbb.
2008. dec. 13. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia.Az orvos nem mondott semmit,hogy mit lehet tenni,hogy ne érjen a lepény?
2008. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, hétfőn megyek vissza a saját nőgyógyászomhoz és viszem az eredményeket amit az ultrahangon adtak. Hiába kérdeztem az ultrahangos dokit ez mit jelent és, hogy mitől van, nemigazán mondott róla bármit is, csak hogy keressem fel minél előbb az orvosomat mert ebből baj lehet.
2008. dec. 13. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
c vitamint olvastam,h jó a méhlepénynek az elöregedés ellen..azzal nem árthatsz
2008. dec. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mit mondott a dokid?Jól vagytok?Aggodtam értetek,remélem minden rendben van.:)
2008. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen jól vagyunk, azt mondta a doki, hogy nem kell megilyednem sokat pihenjek, feküdjek és szedjek magneB6-ot. Így szerencsére megnyugodtam. Remélem továbbra is minden rendben lessz.
2008. dec. 16. 18:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia.Mi a helyzet veletek?Jól vagytok?
2009. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönjük szépen jól vagyunk! 39. héten született meg fiú gyermekem Jánoska! Szerencsére minden rendben volt, most hét hetes, és nagyon boldogok vagyunk!
2009. ápr. 19. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Sok egészséget nektek!
2009. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!