Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen extrém fáradtság...

32 hetesen extrém fáradtság mennyire normális?

Figyelt kérdés

Első trimeszterben volt hasonló hogy mint egy mormota. Most újra de mintha durvább lenne. Kicsit aggodóm hogy valami lehet nem oke? Baba mocorog mindennap sokat, verszegenysegre szedem a gyogyszert arra nem foghatom beteg voltam 2 hete es azota iszonyat faradtsag van rajtam lehet nem is fugg ossze de ki tudja. 😮‍💨

Ma egy gyenge kvt es ittam es utana is kepes voltam elaludni 2 orara. Masnak is ilyen volt?

Egyebkent semmi mas terhes tunetem nem volt terhesseg alatt csak ez a faradtsag!


2021. dec. 7. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mind három alkalommal a végén voltam a legfáradtabb. Olyankor el el aludtam a kanapén napközben. Teljesen normális.
2021. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fuha nagyon varom a veget es hogy kezemben lehessen a kislanyom, eleg kellemetlen hogy alig tudok valamit csinalni de nem eroltetem magam akkor biztos van valami oka es fontossaga hogy ilyenkor ilyen durva a faradtsag.
2021. dec. 7. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nálam is volt mindkét terhességnél. A másodiknál rosszabb volt egy totyogó mellett. 😂
2021. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnél iszonyta durva volt az első trimeszteri fáradtság.

A másodiknál jobb volt.

Na de a harmadik? Ha tehettem volna az egész terhességet átalszom.. És az a baj, hogy 1 éves a legkisebb és ugyan olyan fáradt vagyok még mindig. Nincs vashiány, se vérszegénység, de a hormonjaim felborultak nagyon.

2021. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!