Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi pálinkát lehet inni...

Mennyi pálinkát lehet inni várandósan?

Figyelt kérdés
Éjszaka elkezdett fájni a torkom, ezért reggel ittam 2 korty pálinkát. Teljesen rutin mozdulat volt, mindig ez az első, általában sikerül is vele megelőzni a komolyabb betegségeket. Sajnos csak később jutott eszembe hogy hát ez a magzatnak árthat és nagyon nem kellett volna. Vagy ez még nem volt olyan mennyiség, ami eljutna hozzá?
2021. dec. 8. 11:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
2 korty még nem árt neki, de ebből inkább ne csinálj rendszert. Torokfájásra inkább találj ki vmi más megoldást.
2021. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Semennyit. A patikában biztos adnak valamit a torkodra vagy a háziorvos.
2021. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%
Alkoholista .
2021. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Semennyit nem lehet inni. De ha nem szoktál inni, és ez a két korty egyszeri alkalom volt, akkor nem hinném, hogy bármi következménye lenne. Csak máskor ne csináld.
2021. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

1-es írt helyes választ. Kettes rosszul gondolja, hármas idióta.


Egyébként ha már a nép gyógymódoknál tartunk, inkább hársfamézet egyél ilyenkor. Vagy vöröshagymát, ha nem zavarja a gyomrodat.

2021. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
1-2 pohár bor és pálinka nem árt, a rendszeres alkohol már árt. Gyógyulj meg hamar
2021. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Azért én is megütköztem, hogy torokkaparásra valakinek ennyire automatikus a pia...
2021. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem rendszeres egyáltalán, márciusban volt ilyen utoljára, most 30 hetes vagyok, de amióta várandós, tényleg ez az első és tényleg csak megszokásból, és nagyon megijedtem, mert mivel alapból is kvázi gyógyszernek használom, először bele sem gondoltam hogy a magzat miatt nem kéne, és azért a pálinka elég erős alkohol.
2021. dec. 8. 12:42
 9/26 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen a válaszokat
2021. dec. 8. 12:42
 10/26 anonim ***** válasza:
41%

Aki ezen meghökken, annak elmesélem, hogy 30 éves korom körül annyira rossz állapotban volt a mandulám, mind a 2, hogy műteni akartak.

A háziorvosom minden antibiotikumot végigpróbált rajtam. Amit csak lehetett.


Tudjátok, mi segített? A pálinkába áztattunk mentaágat a kertből. Benne volt kb 2-3 hónapig.

Abból ittam egy evőkanálnyit esténként. Kb 1 hónapig, vagy kevesebb.

Az összes mandulakő kihullott, és a mandulám meggyógyult.

2021. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!