Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fájdalom terhesen?

Alhasi fájdalom terhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

4+4 terhes vagyok. 2 napja intenzív mindjárt megjön érzés,leszakad a hasam,derekam.ma még pihentem is.

Valakinek valami jó ötlet?


2021. dec. 8. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, és még sokáig érezni fogod, jön-megy.
2021. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

Én 5+2-ben vagyok, és nekem is fájdogál minden nap valamennyit. Én is szétizgulom magam emiatt, de próbálok pozitív maradni.

Ameddig nem görcsölsz erősen, és nem vérzel, addig normális.

Nekem a MagneB6 nagyon sokat segít ilyenkor, 2-t beveszek, és elmúlik a görcsölgetés.

2021. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a #2es írta, ameddig nem vérzel addig nincs baj, ha van vérzés irány a sürgősségi!


9.hétben vagyok, nekem is előjönnek még a menstruáció szerű görcsök, van hogy mindennap érzem. Ez normális, én is kérdeztem a dokimat, nyúlnak a szalagok, átalakul belül minden :)

2021. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10. héttől kéthetente van ez a görcsölés derékfájással és elég erősen. Csak néhány percig tart, de nagyon ijesztő. Ilyenkor pihenek és beveszek egy Magnerotot, attól elmúlik.
2021. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!