Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt felerősödnek...

Terhesség alatt felerősödnek az alapbetegségek?

Figyelt kérdés
Vastagbélgyulladásom volt, amit gluténmentes diétával sikerült visszaszorítani, azonban most hogy kismama vagyok a diéta ellenére ugyanúgy vissza-visszatérnek a tüneteim.

2021. dec. 8. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Úgy látszik nálad igen
2021. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Tej és glutén érzékeny vagyok. Ha mondjuk olyan volt megtudtam enni egy vajas kenyeret. Na terhesség alatt erről szó se lehetet. Annyira felerősödtek a tünetek, hogy egyszer megjártam a kórházat, ahol mondták, hogy ez bizony az allergia. Baromi rossz volt. Viszont nekem szülés után ugyan olyan lett mint terhesség előtt. De mindegyik terhességem alatt jobban oda kellett figyelni. Olyankor olyat se fogyaszthattam, amire azt írták hogy nyomokban tartalmazhat, mert ha volt benne, akkor iszonyat durván kijött rajtam.
2021. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. A terhesség nagyon felborítja az egész szervezetet, hormonháztartást. Kihozza a betegségeket, durva dolog a terhesség.
2021. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem betegségfüggő.
2021. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2021. dec. 8. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Személy- és betegségfüggő, a nőgyógyászom is ezt mondta. Nekem ekcémám van, ami a terhesség alatt borzasztó lett, szóval nálam igen, felerősödött.
2021. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!