Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tritonlife-ban végzett várandó...

Tritonlife-ban végzett várandóssági vizsgálatokkal tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Megéri-e hozzájuk menni, mik a vélemények, tapasztalatok. A 12.heti genetikai uh-t tervezzük náluk csináltatni, de előtte jó lenne pár tapasztalatot olvasni. :)

2021. dec. 10. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Genetikai UH-ra inkább az Istenhegyibe / Czeizelbe / Rózsakert Medicalba mennék.
2021. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a teljes terhesgondozásom (és a szülésem is később) a Róbert kórházban volt, nem volt panaszom rájuk. Rendesek voltak, alaposak, minden kérdésemre válaszoltak, de sokszor kérdezni se kellett, maguktól mondtak el mindig mindent. Mondjuk baj sem volt, eseménytelen és teljesen hétköznapi terhességem volt, így nehéz is elrontani bármit. Más kórházzal/intézménnyel, legyen az állami vagy magán, nincs tapasztalatom, így összehasonlítást sem tudok mondani, de én elégedett voltam velük. A második gyerekkel is oda fogok menni a terhesgondozásra és a szülést is ott tervezem.
2021. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

1. genetikai ultrahangot én is az Istenhegyiben csináltattam, de csak azért mert ott volt (van?) egy jó csomag a Nifty-vel, ami nekünk fontos volt.

De a 2. és 3. genetikai ultrahang a Róbertben volt, totálisan meg voltam elégedve, mindent elmondtak, nagyon alapos, kedves volt a doktornő.


Szülni is ott fogok pár nap múlva, terminustúllépés miatt a héten kétszer be kellett mennem rutinvizsgálatokra (GDMes vagyok de nem durván, semmi komoly komplikáció nincs). Hát én mindig úgy jövök ki, hogy ez a pénzt jó helyre költöttem el, meg milyen jó, hogy ide tartozok. Ma volt kisebb CTG komplikációm, a szülésznő hihetetlenül profi, alapos és kedves volt, végül semmi komolyabb gond nem lett, random ügyeletes doktornő aki ultrahangozott is iszonyú profi, de jófej, mindent elmondanak, kedvesek.

Egy másik példa, kb 5 percet ültem a folyosón, mert vártam a szülésznőre, egy másik egyből jött oda hogy "Valaki segít már Önnek, vagy segíthetek én?". Tudom, tudom, súlyos pénzeket fizet az ember, akkor már van egy "minimum", de nekem ez a hozzáállás, kedvesség, megbízhatóság nagyon soakt jelent, így nagyon tudom őket ajánlani.


Alapvetően mondjuk terhesgondozásra nem közvetlen a kórházba jártam (mármint ugye a genetikai dolgokon meg most a terminustúllépésen kívül), hanem egy Róbertes doki magánrendelésére, ő is 10/10 szakmailag, emberileg.

2021. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hol csinálattad a vizsgálataidat?
2022. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!