Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászati ultrahang...

A nőgyógyászati ultrahang először kimutatta a petezsákot, pár nappal később azonban már semmi nem volt látható. Lehet, hogy mêgis babát várok?

Figyelt kérdés
Múlt héten pozitív lett a terhességi tesztem, pár nappal később a nőgyógyászati ultrahangon lehetett is látni a kis petezsákot. Sajnos hétvégén valahogy elkaptam egy húgyúti fertőzést, és mivel már az alhasam is görcsölt emiatt, ma ismét elmentem nőgyógyászhoz. Nőgyógyászati probléma szerencsére nem igazolódott, azonban az ultrahang nem mutatta a petezsákot. :( :( Holnap kell vérvételre mennem, hogy van-e hcg hormon a szervezetemben, de nagyon el vagyok keseredve. :( Van rá esély, hogy mégis ott van valahol a picúrka? Most lennék a 7. hétben hivatalosan.

2021. dec. 14. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján én arra gondolnék, hogy sajnos felszívódott a petezsák. Lehet, hogy a görcs is emiatt volt.

Sajnálom!

2021. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha most vagy a 7. hétben, és már a petezsákot sem látták, akkor ez sajnos kémiai terhesség lesz. Valószínűleg felszívódott. Sajnálom! Nem tudom mennyire vígasztal, de ez még mindig a jobbik eset. Az is előfordulhatott volna, hogy ott marad az üres petezsák és műszeresen kell befejezni.
2021. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Én is inkább azt mondanám, hogy próbáld elengedni.

Ahogy az első is írja gyanús, hogy felszívódott. Hcg-t biztosan fog kimutatni a vérvétel, mert elindult valami, ami még nem ürült ki(vérzéssel fog). A 7-ik hétben már nem keresni kellene a petezsákot, hanem a legtöbb esetben már szívhang van.

Ilyen sokszor előfordul, és semmit se tehettél volna ellene!

2021. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom,de valószínű nincs baba
2021. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

Azért az kicsit érdekes, hogy van petezsák, nincs petezsák....

Ugyanis felszívódni nem szokott, max elvetélsz, de akkor meg vérzel.

Ezn alapján még a méhen kívüli sem kizárható.

2021. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5# ezt rosszul tudod. Kémiainál valami megindul,majd mintha mi sem történt volna. Petezsák is eltűnhet
2021. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem tűnik el egy petezsák csak úgy. Láttam már elég terhességet életemben, de ha a petezzák eltűnt, akkor bizony az illető vérzett is. A kémiai terhesség meg éppen azt jelenti, hogy a HCG kimutatható, UH-n meg nem látszik a terhesség....
2021. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. 5 hetesen látható petezsák, 1 hét múlva nincs petezsák, majd pár nap múlva megjött. Az orvos mondta, hogy felszívódott a petezsák és számítsak vézrésre.
2021. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7# nekem is eltűnt csak úgy,vérzés nélkül. Úgyhogy kérlek máshova menj oktatni
2021. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mégis van baba! :) :)

Csak eléggé hátulra ágyazta be magát, és a második doki nem látta.

2021. dec. 16. 08:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!