Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én csak kérdezni akarok mivel...

Én csak kérdezni akarok mivel annyira kiváncsi vagyok már :) 9 hetes vagyok viszont eddig semmilyen rosszulétem nincs,se hányás semmi, mintha nem is lennék terhes.Nem vagyok kívánós viszont édességtől hányingerem leszSzerintetek kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nincsenek ilyen tüneteid, az nem baj, sőt örülj neki. Az viszont már baj, hogy azt gondolod, ez utal bármit is a baba nemére…

Népi hiedelmek egy dolog, a biológia meg egy másik…

2021. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Kezdődik...
2021. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves a kapitány? ;-D
2021. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%
Nagyon nem baj ha nincsenek tüneteid,legalább nem szenevdsz a rosszul létől. terheségi monda, babona,hiedelem nem igaz baba neme és nem vagy rosszul dolog.
2021. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Két kulcsSZÓT azért sikerült eltalálnod, ehhez már jár a gratuláció.


A nemét akkor fogod megtudni, amikor az ultrahangvizsgálat alapján meg tudják mondani. Vagy ha megcsináltatod valamelyik drága genetikai vértesztet. Arra számíts, hogy a 12. hét előtt nem fogják neked megmondani.

Amúgy meg ha a "házi módszerekre" gondolsz, akkor azok közül a legbiztosabb a tippelés, 50-50% találati aránnyal.


Azért annyit illene minden felnőtt nőnek tudnia, hogy a terhességgel járó kellemetlenségek a való életben nem úgy működnek, mint a filmeken. Elkeserítő, hogy az emberek nagy része annak ellenére is ilyen tudatlan, hogy ma már kb. bárkinek korlátlan hozzáférése van az internet által az emberiség eddigi szinte minden tudásához...

2021. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ugyanazok a tüneteim voltak mindkét terhesség alatt. Egy lányom és egy fiam van.

Szóval szerintem neked is vagy lányod vagy fiad lesz :)

2021. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egy kis háttér információ a kérdezőnk (BBy5) elmeállapotáról:

"Kedvesem,

Nem tudom mennyire egy megkeseredett nő vagy akinek gondolom nem jött össze a gyerek sem! De megnyugtatlak 22 éves vagyok és első gyerek, Mindegyik barátnőm qrva beteg volt. És nyugika tudok várni és meglesz a genetikai teszt is tőlem lehet akármennyi ha már egyből az anyagiakkal dobálsz na puszika"

2021. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nyugi!

Első baba és 22 éves vagyok anyagiakkal semmi probléma kerüljön bármennyibe csak mert a kedves kommentelő célozta:)

Összes barátnőm nagyon beteg volt már 5 hetesen is nekik lányuk lett.

Mivel nem sokára lesz genetikai teszt is mertem kiváncsiskodni, de bárkit ismertem mindenki beteges volt terhességnél!

Kedvesem senki sem tudatlan hidd el végig olvastam sok mindent orvossal is beszéltem de hát mertem remélni hogy nem ilyen megkeseredett “nő” válaszol.

Amúgy volt már gyereked? Na puszi

2021. dec. 15. 20:21
 9/15 anonim ***** válasza:

"mindenki beteges volt terhességnél!"

Hát te is eléggé az vagy 🤣

2021. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt is tedd ki nem szeretnék 2 x irni🤧
2021. dec. 15. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!