Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vért találtak a vizeletemben....

Vért találtak a vizeletemben. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Múlt het előtt megjött a 12.heti vizeleti eredmény, volt benne genny, baktérium, vér, fehérje. Ezért a házi orvosnál le kellett adnom újra hogy küldje el tenyésztésre. Ott viszont csak vért találtak benne így nem irt fel semmi antibiotikumot, de a védőnő nem hagyott békén, felhívott most a héten hogy adjak neki vizeletet. Megint vért talált benne meg egy nagyon pici ketont. Azt mondta nem vészes de adjak megint az orvosnak. Adtam és a mai nap megjött az eredmény, újra csak vér van benne semmi más..meg laphámsejt. Az orvos mondott egy gyógyszert amit szednem kell(nevet már nem tudom bocsánat) de csak annyit mondott hogy valószínű vesekő vagy vese homok lesz. De semmi tunetem nincs, sose fajt. A védőnő majd vissza hív telefonon, addig gondoltam rákérdeznek másnak is volt e így, és ha igen miért volt? Illetve mi hozta rendbe? Nem verzek, nincs semmi panasz, nem csíp. De aggodok mert volt már egy vetelesem.
2021. dec. 17. 15:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Rutaszkorbint kell szednem, de a védőnő szerint ettől nem lesz jobb. Kedden megyek hozza és megnézi hogy változott e valamit a vizeletem.
2021. dec. 17. 15:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy jó urologushoz mennék el,aki a tenyésztés eredménye alapján,és a terhesseged figyelembe véve kezeli. Nekem az a tapasztalatom,hogy a háziorvosok nem igazán értenek ehhez.
2021. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem a védőnő töketlenkedését követnék, hanem kerítenék gyorsan akár magánban egy urológust még az ünnepek előtt.
2021. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek a magán orvoshoz és megkérdezem mi a teendő. Esetleg tud a valakit ajánlani aki tud fogadni. Köszönöm
2021. dec. 17. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Foglaljorvost.hu oldalt ajánlom.
2021. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi, de majd megkérdezem az orvosom, mert nyiregyi vagyok, és ő a kórházban dolgozott, biztos tud ajánlani egyet. Bár ma azt mondta a védőnő, hogy egy nagyon picivel több a vvt, szoval ha keddre a gyógyszertol rendbe jön, akkor semmi probléma nem lesz.
2021. dec. 19. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!