Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes 5napos terhes vagyok....

20 hetes 5napos terhes vagyok. Miért mozog ilyen kevesett a babám?

Figyelt kérdés
Már hetek ota érzem a babát hol jobban hol kevésbé. De viszont egy hete nagyon kevesett mocorog. Voltam uh-án ahol kissebb is volt csak 19hetesnek felelt meg. De azt mondták minden rendben csak vissza kell mennem 2 hét mulva mert vastag a hasfalam nem nagyon látni a babát. Nem tudtak mindent lemérni

2022. jan. 1. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Már volt ez a kérdés.
2022. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Kiemeled az előzőt és kiírsz még egy kérdést szinte ugyan arról. Minek?

2022. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Sztk-s rendelés? Ha igen, ezen ne lepődj meg. Keresnék a helyedben egy másik orvost. Amúg ilyenkor még teljesen oké hogy nem érzed ugyanúgy, még nagyon pici. Olvass utána, a huszonikszedik héten kell már állandóan érezni. Ilyenkor még van egy hétre is el rud bújni :)
2022. jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
2es,mert már nem 20 hetes és 3 napos hanem 20 hetes, és 5 napos😂😂😂😂
2022. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
2-es vagyok, jaj, igazad van, én hülye.🤦‍♀️Elnézést😂
2022. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Látod látod 😂😂😂😂 4e voltam
2022. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Olvasgass neten utána a témának. Egyéni dolgoktól függően nem ritka, hogy egyáltalán normálisan, de nem (!) folyamatosan a 20-25 hét között kezdi el érezni az ember. Ilyenkor még viszonylag kicsi, van helye mozgolódni. Ha nem a hasad felé karatézik, akkor nem feltétlenül fogod érezni. Később, ha kisebb helye lesz, akkor lesz értelme figyelni.

Pl írd be nyugodtan a googlebe, hogy hanyadik héttől figyeljem a magzat mozgását - vagy ilyesmi, ahelyett, hogy itt kérdezgetsz 2-3 naponta. Még jobb, ha a védőnődet, vagy nőgyógyászodat kérdezed meg erről. És ne stresszelj rá ennyire.

2022. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell stresszelni van helye bőven még, kicsi még a baba. Ha ababa nagyobb lesz töbször fogod érezni és erősebben, időjárás is kihat
2022. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Én napra pontosan egy idős terhes vagyok veled a negyedik gyerekemmel (ma 20+6). Csak másfél hete, a 20. héten kezdtem egyértelműen érezni, hogy mozog, (pedig nem vagyok kövér) de vannak olyan napok, amikor alig érzem. Ez az előző terhességeimnél is így volt, még az elsőnél a kórházba is bementem, de nem volt gond. :) Tudom, ez sok hobbilepontozónál kiveri a biztosítékot, de beszereztem egy szívhang hallgatót és az általában megment a felesleges aggodalmaktól, mert az bizony nem jó a babának. (Ja és az első, második, harmadik gyerekeimet mindig kb. 1 héttel-10 nappal kisebbnek mérték, de nem volt gond.)
2022. jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!