Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség miatti iszonyatos...

Terhesség miatti iszonyatos rosszullétre tanácsok?

Figyelt kérdés

Második terhesség, az elsőnél némi émelygés 1-2x hanyasnal nem volt több.

16 hetes vagyok most kereken 10 hete az ágyból sem bírok kikelni.

Folyamatos hányinger hányás olyan erős gyomorpuffadás hogy levegőt nem kapok. Iszonyatosan erőtlen vagyok, egesznap fekszek (a másik gyereket se tudom így ellátni- párom csinál mindent). Nagyon nehezen viselem a hangok is zavarnak így gyakorlatilag a plafont nézem. Próbálok elvonatkoztatni de nem igazán megy. Vidéken lakunk, 5 perc auto út után hányok. Sétálni nem bírok. Nyilván túl kell élni.

Aki hasonlóan rosszul volt hogy viselte?

Próbáltam már minden létező dolgot ( Salvus víz, keksz, jég, citrom, gyömbér stb...)


2022. jan. 4. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Én jeget ropogtattam, ez vált csak be, de nagyon. Volt valaki, aki hasonló kérdést írt ki, írtam neki a jeget és neki is bevált. Hátha neked is:)

Kitartás!! Tudom, milyen sajnos. Terhességem végéig hánytam:/

2022. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Jajjj, ne haragudj. A jeget elkerülte a szemem, most látom csak. Akkor így nincs ötletem😩
2022. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is ilyen volt, borzalmas. Az egyetlen javaslatom feküdj be a kórházba, rajtam csak az infúzió segített és azt máshol nem adnak (ha bevettem tablettában, nem volt jó, kihánytam). Amit kaptam: cerucal, b6 vitamin és valamilyen savlekötö, ezen kívül semmi más nem működött, szülésig tartott.
2022. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem hánytam (ment a hasam), de minden pillanatban úgy éreztem, hogy hányni is fogok. Semmi nem jött be, egyszercsak elmúlt szerencsére. Most 20 hetes vagyok még mindig van egy-egy ilyen rosszullevős nap, de azért már jelentősen kezd jobb lenni a helyzet.

Sajnos nincs jobb tanácsom, mint az, hogy ki kell tartani.

2022. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idos a nagyobbik gyereked?
2022. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 ez miert fontos?
2022. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak kérdem akkor ő már egy kicsit nagyobb
2022. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mennyire igaz ez hogy a lányos anyukáknak minden bajuk van a fiús anyukáknak pedig semmi bajuk már kiderült a kicsi neme?
2022. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 semennyire, illetve amikor vészes terhességi hányásom volt utánanéztem, a nagyon hányós terhességek 40%-a fiú, 60%-a lány, szerintem én ha terhes lennék újra, fiúval is hánynék, mert a hcg okozza és az mindenképpen kell a terhességhez.
2022. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kislányod lesz vagy kisfiad?Az egyik barátnőm azt mondta hogy azért hánynak a terhes nők mert a hormonok felborulnak
2022. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!