Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete késik a menstruáció...

Kisnia kérdése:

1 hete késik a menstruáció Lehetséges a terheség?

Figyelt kérdés

Csináltam tesztett negativ lett

Ugyhogy nem tudom

Mikor menjek orvoshoz ? Már látna valamit?



2022. jan. 5. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt nem mutat pozitívat, akkor az orvos sem lát semmit. Pozitív teszt után is még 2-3 hét, mire van értelme először elmenni orvoshoz, szóval annyira azért ne siess.
2022. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
88%
Esetleg tudod, hogy mikor volt az ovulációd? Ha az később volt, akkor elképzelhető, hogy nem termelődött még elég hcg hormon, ezért nem mutatja a teszt. Egyébként milyen tesztet csináltál? Ha 25-ös erősségűt, akkor esetleg egy 10-essel megpróbálkozhatsz (pl. Predictor early)
2022. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ovuláció idejétől függ bár ha már 1 hete késik kéne hogy ha halványan is de valami derengjen a teszten.Szerintem várj 2-3 napot és tesztelj újra ha nem jön meg még mindig
2022. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A 'terheség' nem lehetséges, a terhességre pedig van esély, bár egy hetes késésnél mutatnia kell a tesztnek. Persze ha feltételezzük azt, hogy rendszeres és szabályos ciklusaid vannak.
2022. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát rendszeres 28 napos . Akkor szerintem nincs baba
2022. jan. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!