Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mészáros László doktor úrról...

Mészáros László doktor úrról szeretnék tapasztalatokat kérni? Azt hallottam jó szakember és kedves is! A terhesgongozás milyen áron van nála? és szülést mennyiért vállal? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom, már régen kiírtad ezt a kérdést...

Aki a Szent Istvánban rendel?

Ha még aktuális:

Én azért jegyeztem meg a nevét, mert nála voltama kötelező 20 hetes UH-on. NEM volt kedves.

A baba a jobb oldalon feküdt a méhemben, és ezért kidudorodott ott. Megkérdeztem, hogy ez, ugye azért van, mert így fekszik, erre ő jól megijesztett, hogy asszimetrikus a méhem, császározni kell majd. Mindezt a vizsgálat előtt, tehát nem tapintotta ki, vagy nézte meg az uh készülékkel, hogy ez van-e, de ijesztgetett. A babáról meg semmit sem mondott, hogy mit látunk a felvételen. Úgy kellett kérdezni, hogy egyáltalán rendben van-e minden.

Ne csak a magánbetegeivel legyen rendes egy doki... Az összes többi orvos kedvesrbb volt amúgy az Istvánban.

2010. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, és persze nem asszimetrikus a méhem, normál úton szültem meg a babát!


Amúgy a szülés a terhesgondozás 10-szerese szokott lenni.

2010. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!