Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül magándokinál...

Mennyibe kerül magándokinál kivizsgáltatni magam, hogy miért nem jön a baba?

Figyelt kérdés

Gondolom ha megyek hozzá fizetni kell neki, attól függően, hogy mennyiszer megyek, plusz a gyógyszerek. De ez mégis mennyi?

Ti mennyit fizetettek ki, mire kiderült a baj?


2010. szept. 8. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Két vizsgálat alatt kiderült nálunk, ugyanis hormongondjaim voltak. A Clostilbegyt meg 800 Ft volt :)

Szóval mi olcsón megúsztuk.

2010. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, azt hiszem nekem is hormon gondjaim vannak. Azt ugye a ciklus 3. és 21. napján nézik vérvétellel.

A vérvételért nem kell fizetni ugye? Tehát elmegyek a dokihoz, mondom, hogy szeretném ha megnéznénk a hormonokat, majd visszarendel ha meg van az eredmény? Tehát ha én csak erre vagyok kíváncsi akkor 2 rendelési díjból kijön?

2010. szept. 8. 13:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Neked sikert hozott a Closti? Meddig szedted?
2010. szept. 8. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, úgy van, hogy a 3-5. nap meg a 21. nap táján van 2-3 nap amikor be kell menni vérvételre. Ha nem magán laborba mész vérvételre, akkor állja a TB. Szóval nem kell fizetni. A Closti harmadik hónapjában lettem terhes, az UH kontrollokért meg nem kellett fizetnem, mert nem a magán rendelésére mentem a dokinak, hanem az egyéb munkahelyeire. Mondjuk azóta nagyon népszerű lett és árat is emelt, és a magánjában ezek az UHk is fizetősek :) De nekem még szerencsém volt vele. Mondjuk az áremelés engem nem riasztott el, mert fantasztikus doki. Pesti vagy?
2010. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem pesti vagyok. De sokat segítettél! :)

Remélem megúszom én is ilyen olcsón és tényleg "csak" a hormonjaimmal van probléma.

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy a Closti nem vékonyította el nagyon a méhnyálkahártyád? Mert nekem alapból is elég vékony. Vagy van másfajta készítmény, ami nem vékonyítja nagyon?

2010. szept. 8. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a magánorvosod nem ragaszkodik a magán laborhoz, akkor csak az orvosi vizsgálatért kell fizetni, ami rendelőtől függően lehet 5 ezer és 25 ezer között is. Általában 10 ezer egy vizsgálat. Ha magán laborba mész, az elég drága lenne, így ragaszkodj ahhoz, hogy az orvosod írjon beutalót állami laborba.

Ezen az oldalon találtam, hogy általában milyen vizsgálatok szükségesek ilyenkor:

[link]

2010. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem jó volt a nyálkahártyám a Clostitól, nem ismerek másik készítményt, így nem tudok hozzászólni :( Nagyon drukkolok, hogy simán menjen minden!

Keress a környéketeken családtervezési tanácsadást, ott direkt ezekre a vizsgálatokra mennek rá. Hormon, sperma, aztán átjárhatósági...

2010. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hova mész, Én meddőségi klinikára jártam (nem Kaáli), mert volt két vetélésem...az endokrinológus 9e volt/alkalom, a nőgyógyász is, a vérvételek hol 1000 hol 25.000, attól függ mit néztek és mennyit, de van amit SZTK-ban is megcsinálnak ingyen. Nekem inzulinrezisztenciám van, pajzsmirigy alulműködésem, és PCO-m, valamint méhösszenövésem is volt, ezt hiszteroszkópiával műtötték...merckformint szedek a diabetesre(1800/doboz), szénhidrát diétázom, clostyt szedtem (800Ft), és tüszőrepesztő injekciót kaptam (kb.3000), aztán a 6-12.hétig Utrogestant (kb.1600). A hiszteroszkópia utáni 2. hónapban teherbe is estem...

Mielőbbi babásodást :-)

13 hetes kismama :-)

2010. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!