Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket zavart ha állandóan a...

Titeket zavart ha állandóan a terhességetekről faggadtak?

Figyelt kérdés

Lehet bunkó vagyok de engem iszonyatosan zavar már igy 37.héten hogy mindenki azthiszi barmi koze van a masik terhessegehez. Folyamatosan ez a hogy birod es egyeb idiota kerdesek. Hogy birnam? Semmi bajom. Mintha azt varnak hogy panaszkodjak.

Szerintem ez nem kozugy. Egy kepet nem posztolok a hasamrol meg semmi lathato hogy nem rakom kirakatba a terhessegem nem ertem miert irnak ram olyanok is akikkel max 3x ha talalkoztam es ezt kerdezgetik.

Miert nem hagyjak beken a kismamamakat mit varnak?


2022. jan. 9. 09:36
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
A ferjem nem erti miert zavar szerinte csak kedvesek hogy erdeklodnek.Szerintem meg nem.😆
2022. jan. 9. 09:37
 2/39 A kérdező kommentje:
Nem eleg hogy az utcan mindenki bamulja a hasad es egyebek meg ez is. Tiszta kellemetlenne teszik.
2022. jan. 9. 09:39
 3/39 anonim ***** válasza:
59%
Szegêny férjed
2022. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Valószínű, azért is érdeklődnek, mert nem tudnak rólad semmit. Nem mindenkinek egyértelmű, hogy ilyen jól bírod és minden rózsaszín. Egy “Jól, köszi!”-vel simán lenyomhatod a témát. Nem minden terhesség egyforma és nincs a homlokodva írva. Én a harmadik babát várom. És bizony már minden kellemetlen. Mist nagyon nehezen viselem. A másodiknál semmi bajom nem volt. Ha nem lett volna hasam, fel se tűnt volna, hogy terhes vagyok. Szóval ez nem olyan dolog, hogy mindenki levágja, hogy tök jól vagy és hagyjanak békén. De szerintem mégse lehet minden tökéletes, ha kiakadsz azon, hogy érdeklődnek felőled. Nem vagy kicsit stresszes??? Inkább pihenj, mielőtt leütöd valamelyik kedves ismerősödet!
2022. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyok stresszes alapbol teljesen jol erzem magam csak ez idegesit mar nagyon. En nem ez a tipus vagyok es szamomra erthetetlen. Semmirol nem szamolok be semmit nem rakok kirakatba akkor a terhessegem miert kene? Mi koze van hozza barkinek? :/
2022. jan. 9. 09:47
 6/39 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Az emberek az érdeklődést, törődést, empátiát szeretnék így kifejezni. Ha nem kérdeznek, semmit, akkor azon megy a hiszti.


Ha ezen felhúzod magad, akkor sajnos téged is utolért a hormongőzös sárkány szindróma...

2022. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Biztos anyam miatt borulok mar ki ezen mert o tipikus az aki azert kerdezgeti mert imadja a feszultseget meg a dramat akarmikor bele mentem vele a temaba csak ijesztegetett meg hogy nem fogok tudni szulni es egyeb kedves kijelentesek . Valoszinuleg miatta nem akarok senkivel se inkabb beszelni errol ha jobban belegondolok.
2022. jan. 9. 09:49
 8/39 anonim ***** válasza:
81%
Az megvan, hogy miközben zavar, hogy ismerős érdeklődik felőled, te itt vadidegenek felől érdeklődsz?
2022. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
92%

Ez a “hogy bírod” szerintem kb annyi, mint másik helyzetben a “hogy vagy”. Nyilván arra se nagy lelkizést fogsz előadni csak annyit mondasz, hogy köszi jól.


Egyébként később rosszabb lesz, jön majd a “van tejed”, “egyébként jó baba?” Stb stb 😀

2022. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nem kotelezo valaszolni annak aki nem akar. 😊
2022. jan. 9. 09:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!