Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik dpo napon lett a...

Hányadik dpo napon lett a clearblue teszt 3+? Nekem 29 napos a ciklusom aszerint 5+3 vagyok de a digitális teszt 2-3-at mutat pedig 3+ kellene legyen

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
azért mutat 2-3 hetet, mert ovutól nézi. tehát 2 hét telt el az ovudig, onnan meg 2-3 hét azaz 4-5nél jársz. szerintem rendben van. de ne ehhez nézd, ez nem lényeges. A lényeg hogy 5 hetes terhes vagy. 2-3 hét múlvára kérhetsz is időpontot dokihoz ☺️
2022. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Van már időpontom és biztos vagyok benne hogy mikor volt ovulációm, méghozzá ciklus 15. napján.


Azért aggódok mert hiába vagyok 5+3 a digitális tesz nem mutatott 3+ - ot. Tudom hogy ovutól nézi épp ezért kellene már annyinak lenni hisz elmúltam 5 hetes

2022. jan. 9. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Pont ezen gondolkodtam, hogy vegyek-e holnap még egy digi tesztet. Elmaradt napján 2-3 hetet mutatott, holnap 5+4 leszek, tehát elvileg nekem is 3+ kéne mutasson. Aztán arra jutottam, hogy csak kidobnék az ablakon 3400 Ft-ot, és ha esetleg még mindig 2-3-at mutatna, még az idegbajt is rám hozná. Inkább elhasználom a megmaradt teszteket, azok csíkosak, de már a 25-ösökön is olyan erős a csík kb mint a kontroll. Még kb 1 hétig van belőlük, utána meg úgyis megmondja a doki, hogy mi van 🙂
2022. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem elég egy pozitív teszt?
2022. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert korábban vetélésem volt és nem nyugtatott meg az egy teszt valamibe kapaszkodni szerettem volna de csak még idegesebb lettem :(
2022. jan. 9. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:

tudom nehéz, de nem ezen múlik, hogy megmarad e a baba, vagy sem. és az, hogy a teszten stresszelsz, végképp nem tesz jót se neked, se a picinek. akkor onkori vegyél normál teszteket, és 2 naponta figyeld, hogy erősödik-e. még ez is jobb, mint hogy egy olyan teszten gorcsolsz, ami lehet hibás, vagy nem olyan gyorsan termelődik nálad a hcg mint az átlagnál.. és ha megnyugtat a teszt hogy 3+-t mutat, de 2 nap múlva gorcsolsz, verzel, jobb lesz? nem hiszem :/

szóval kitartás! 🤗 minden rendben lesz, próbálj lazítani. ezzel teszed a legjobbat mindkettőtöknek. én is nagyon izgultam az első uh előtt, hogy élő terhesség e, a másodikat uh előtt, hogy rendben van e a pici, nem lett e bármi baja, és ugyan most még nem, de a 12. heti előtt is el fog jönni az, hogy izgulok, minden rendben van e, jól fejlődik e, a nifty kimutat e bármit is... de az anyaság erről is szól, legalábbis hozzá tartozik, hogy aggódunk valamin folyamatosan.

2022. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

onkori=inkább, bár nem tudom miért javította erre az autocorrect 🤣


másodikat=második 😅

2022. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhesebb attól ha minden másodpercben csinálsz egyet. Látod csak magadat túráztatod feleslegesen.
2022. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6+1 hetesen még mindig 2-3 hetet ír. Szerintem annyira nem pontos a meghatározója. 26. Dpo
2022. jan. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!