Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnaltalosan egy ideje...

Blondy2 kérdése:

Sajnaltalosan egy ideje pecsételő vérzéssel fekszem.Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnaltalosan egy ideje pecsételő vérzéssel fekszem.Orvosnálvoltak akkor volt a pici 5hetes én a 7hetben jártam. ügyeleten el akartak hajtani mert rózsaszínű folyás jelentkezett... vizsgálat során kiderült hogy a mehszaj zárt és az embrió látszik.Irtak fel utrogestant nospat és C vitamint.Lassan 2hete fekszem.Ugy tűnt minden rendben a pecsételès szűnőben volt. Egészen a mai napig..😭Ma kezdődik minden elölről....volt valaki hasonló helyzetben?Van némi remény hogy megmarad a baba?

Szerdán konkrét válaszokat kapok az biztos de megnyugtató lehet ha más is volt így.


2022. jan. 10. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"akkor volt a pici 5hetes én a 7hetben jártam"

Nem, ezek szerint 5 hetes terhes voltál, ne 7. Valószínűleg később fogant.

Feküdj tovább, szedd a gyógyszereket és bízz a legjobbakban. Magnéziumot nem iszol? Nekem az is kellett. 6 hetet feküdtem, 12. hétig.

2022. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szedek magnerot tablettát 3x1.Utroból 3x1 ,C vitaminból napi 3000mg.Azt mondta a doki hogy a magzati és a terhességi kor 2hetes csúszással számolható ami elméletileg megfelelő.

A petezsák és szikhólyag is az utolsó uh alapján a korának megfelelő.Ami nagyon zavar hogy olyan szépen javult épphogy volt valami világos barna maszat most meg újra mint a legelején a sötét színű folyás....😔

2022. jan. 10. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy-vagy.

Hidd el hiába fogjuk leírni páran, hogy megmaradt vérzés mellett is, mások, hogy nem.. Attól még bárhogyan alakulhat. Ha az embrió életképtelen a progeszteron se fogja megtartani.

2022. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért őszinte leszek egy két történt megnyugtató mert ilyenkor az ember kicsit elveszettnek érzi magát.... tisztába vagyok vele hogy nem orvosi szakvéleményt kapok és senki nem jövőbe látó...

És tudom hogy a progreszteron nem csodaszer de mégis...az embernek a lelkének megnyugtató hogy más pozitívan jött ki ebből az élethelyzetből...de köszönöm a hozzászólásod

2022. jan. 10. 19:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap reggel missen ab😭
2022. jan. 11. 02:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kedves Kérdező, sok erőt és minden jót kívánok neked a továbbiakban! Pontosan ugyanezt éltem át 1 éve, amit te, ugyanilyen terhességi korral, barnázgatva. Missed ab lett nekem is, borzalmas volt. Most újra terhes vagyok, mostmár a 10. hétben, és persze szétaggódom magam, de mindem rendben. Abban bízom, hogy kétszer ugyanoda nem csap a villám.

Hamarosan újra terhes leszel, és minden rendben lesz!

2022. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Boldog babavárás kívánok neked és köszönöm a kedves szavakat.Egyenlőre nem próbálkozunk újra a babával... talán picit később...talán
2022. jan. 11. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Mi fél évet vártunk, de nem azért mert ajánlották, hanem mert nem álltam készen előbb, úgyhogy megértelek. Minden jót kívánok!
2022. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!