Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek reménykedhetek?

Szerintetek reménykedhetek?

Figyelt kérdés
December 3-án volt az utolsó menstruációm.December 30-án délután halvány pozitív lett a tesztem,31-én erősebb,majd jan-3 án erős pozitív.Volt egy kis rózsaszín folyásom,amivel felkerestem egy nőgyógyászt Ő azt mondta,hogy ez teljesen normális nem kell aggódni.Ezután szex közben észrevette a Férjem,hogy vérzek,semmi fájdalmat nem éreztem.Utána pár napig barnáztam sajnos a nőgyógyászom elutazott így azonnal nem tudott megvizsgálni,de konzultáltunk telefonon annyit mondott ha nincsenek erős görcsim,és nem vérzek ne aggódjak.Tegnapi napon sor került a vizsgálatra 6,5 mm átmérőjű a petezsák a terhességem 4-5 hetes,viszont üres volt a petezsák.Az orvos bíztatott,írt fel progesteront,rutascorbint,és magnerotot.Volt valaki hasonló helyzetben?Köszönöm a válaszotokat!

2022. jan. 12. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
4-5 hét még nagyon korai, nem is nagyon láthatna mást...
2022. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, még simán van esély hogy megjelenik az embrió :) Mikorra hívott vissza?
2022. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jövő hét péntekre.Nagyon bízom benne,hogy minden rendben legyen!Előző 2 terhességemnél nem volt semmi probléma igaz,hogy ott 7 hetes elmúltam már az első vizsgálatoknál.De most a barnázás miatt kerestem fel az orvost hamarabb.Volt egy terhesség megszakításom 6 éve nemsokkal a lányom születése után (spirál mellett lettem terhes,és nem éppen jó helyen tapadt meg) Aggódom ez miatt is,hogy talán ez miatt lehet a probléma...
2022. jan. 12. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!