Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pontosan hányadik hétig lehet...

Pontosan hányadik hétig lehet kismamát oltani?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a neten, hogy 36. hétig. De az pontosan mit takar? Majd csak szerdán töltöm a 36-ot. Akkor holnap még beoltanak? Mérges vagyok, mert szülés után terveztem a 3. oltást. De ma hallottam róla, hogy február 15-től nem érvényes az az oltás, ami 6 hónapnál régebbi.

2022. jan. 13. 19:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Senkit nem akarok leoltani. Csak akármilyen kérdést ír ki az ember, mindig az a vége, hogy egymásnak esnek az emberek. Nem csak itt, a fb-on is ez megy. Már nagyon unom, hogy bármilyen téma van, az a vége, hogy az oltás jó vagy nem jó. Nem ezt írtam ki kérdésnek, csak arra voltam kíváncsi, hogy pontosan hányadik hétig oltanak kismamát. Erre jönnek az oltás és nem oltás következményei egymással szemben.

10-es! Ne vedd személyeskedésnek, nem konkrétan téged akartalak leoltani, csak most pattantam el, mert hónapok óta megy ez a háború, és másról nem is lehet olvasni, mert a kérdések nagy részének ez a vége, hogy az emberek egymást fikázzák azért mert oltat vagy nem!

2022. jan. 20. 08:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!