Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A faros baba befordulhat még?

A faros baba befordulhat még?

Figyelt kérdés

Sziasztok


22 hetes kismama vagyok

Az lenne a kérdésem,hogy akinek faros volt a babája,mikor fordult be? Lehet érezni?

2.terhességgem,az első kislányom végig fejvégű volt


Picit aggódom,pedig tudom nem kéne,mert még van bőven helye megfordulni

De azért mégis...

Doki ajánlotta,hogy négykézláb mászkáljak, ez valóban működik?


Köszönöm előre is a válaszokat



2022. jan. 15. 14:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobbik lányom végig faros volt. 37-38. hét körül nézték, végre hurrá! Megfordult. 39. héten mentem szülni, vizsgálatkor kérdezte az ügyeletes doki, tudok róla hogy farfekvéses? Szóval még az utolsó pillanatban is visszafordult. Aztán beért a dokim még épp idejében, mert végül lábtartással született meg, természetes úton, a kórházba érkezéstől szűmított 1,5 órán belül. Mondjuk profi dokim volt, szerencsére.

[Nem, nem volt(unk) felelőtlen(ek); nem, nem tudott volna császározni - azon egyszerű oknál fogva, hogy mire megérkezett, már kint volt a gyerek lába.]

2022. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!