Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok és még...

22 hetes terhes vagyok és még nem nagyon akkar nöni a pocakom, átmérője köldöknél 86 cm. Mindenki megjegyzést tesz. Szerintetek is kicsi?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pocak mérete a lényeg, hanem, hogy a babád hogy fejlődik odabent! Ha az uh alapján megfelelő, akkor minden rendben van... Hogy kevésnek találod a 86 cm-t, az relatív. Én ekkora haskörfogattal szültem :))Egyént meg mos kezd intenzíven növekedni a babád, épp, hogy túllépted a félidőt, hogyan lehetne hatalmas pocid? Különben sokkal könnyebb egy kisebb pocival mozogni, azt hordani, mint egy hatalmassal.
2010. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem méregettem a hasamat terhesség alatt, de engem is végig szekáltak, hogy nem is nézek ki annyi idős terhesnek, emennyi vagyok. Egyszercsak elhatároztam, hogy nem érdekel tovább, és nem foglalkoztam vele, érdekes módon onnantól kezdve már nem is nagyon jegyezték meg. Ha pici, hát pici, az én babám szépen fejlődött ennek ellenére is, és volt egy nagy előnye, szülés utáni napon már majdnem visszahúzódott akkorára a hasam, mint eredetileg volt, sok anyuka még szülés után két hónappal is nagy pocakkal jár, mert lassan húzódik vissza.
2010. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat ezentul nem fogok senkivel törödni.Boldog babavárást mindenkinek.
2010. szept. 9. 12:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő méri nekem, 22. héten 81 volt. Ám nem tudom, hogy lehet 86-os haskörfogattal szülni. :D Olyan csepp volt a hasad? De jó neked. :) Amúgy engem is megszólnak, hogy kicsi, de én örülök neki...
2010. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

22 hetesen 85 cm volt a pocakom köldöknél, 100 centivel mentem szülni.

Egyébként sokkal praktikusabb egy kicsi pocak, mint egy nagyon nagy, hidd el nekem, a másodikat várom. Örülj neki, hogy kicsi, és ne foglalkozz másokkal.

De hogy a tied kicsi-e, az attól is függ, hogy mekkora derékbőséggel indítottál.

2010. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok

Az enyém 23hetesen 88cm.

2010. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Most mértem meg az enyém és nekem 23+6 hetesen 89 cm.-es a pocakom.Épp kb. 15 perce értünk haza a 4d-ről és teljesen átlagos a babám.Ha a pociban szépen fejlődik akkor minden rendben van.Nekem sem nagy a hasam pedig már a másodikat várom.Annál könnyebb lesz a mozgás,nem lesz csúnya repedezett a bőröd stb.Lásd meg a jó oldalát,de különben még lehet óriás pocid a végére :-)

Boldog babavárást neked!

2010. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első babánál gratuláltak szülés előtt pont egy héttel,hogy meg van a baba?? Gondolhatod mekkora lehetett a hasam. Na,de most 2. babával már 17 hetesen akkora,mint amivel szülni mentem az elsőnél. Engem az sem zavart,de most sem érdekel,hogy mekkora. A baba jól fejlődik és ez a lényeg.
2010. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindket terhesseget pici pocakkal zartam es az a helyzet, hogy egyaltalan nemzavart, sot, ertekeltem, mert nagyon fitt maradtam vegig. Es az sem volt rossz, hogy szules utan nem maradt pocakom.
2010. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én pocakom 21 hetesen 88 cm, és mindenki azzal piszkál, hogy milyen óriási. :) Igaz, én csak 155 cm vagyok. Nem hiszem, hogy pici lenne a pocakod, biztosan magasabb vagy és jobban elterülhet. Ne aggódj, és ne törődj az okosokkal. Boldog babavárást!
2010. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!