Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap lépünk a 25. hétbe....

Holnap lépünk a 25. hétbe. Ilyenkor ki milyen baba-mozgásokat tapasztal/t?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete éreztem először Babókát mocorogni ( első baba, és mellsőfali a méhlepény, uh. elég későn éreztem meg ) Azóta minden nap érzem ugyan, de olyan nagyon nem erősödnek a kis rugások. Fekve és ülve érzem főleg, de a rugások erejét tekintve nem sok a változás. Apa csak egyszer-kétszer érezte úgy, hogy a kezét a pocimra tette. Ilyenkor ez elég még? Mikortól kell számolni a mozgásokat? Tudom hogy millioszor feltették már ezeket a kérdéseket, és nagyon egyéni, csakhát 2 hét mulva megyek uh-ra csak, és kicsit aggódós tudok lenni... Ezért érdekelnének konkrét tapasztalatok.
2008. dec. 15. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ne aggodj én se nagyon éreztem. nekem is mondták hogy óóó majd kirugja a ház oldalát de nem igy történt. azért a 30. hét környékén már lehetett monumentális rugásokat érezni de nekem sose volt nagyon aktiv a babám. mindig inkább a csuklását éreztem. Ja és apa is mindig lecsúszott a mozgásól:-) Hát annyi vigasztaljon ha kint lesz nézheted naphosszat.:-)
2008. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató választ! Hát igen... április elejét már várjuk nagyon, hogy megszüless drága Babókánk :)
2008. dec. 15. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:

ja elfelejtettem irni számolni a mozgásokat majd az utols 4 hétben kkell. de van ahol nem is kérik már, meg mindenkkinek változó hogy egy fél nap alatt rug 10--et van egy ora alatt. hát április még odébb van de addig lehet tervezgetni cuccokat venni:-)

az első voltam.

2008. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!