Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok Normá...

19 hetes kismama vagyok Normális hogy betegen vérzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 hetes kismama vagyok.

3.napja,hogy betegen vagyok. Tegnap lázas is voltam. Köhögök csúnyán, fáj a torkom, 2napja nagyon sokat hánytam, gyenge voltam. Ma reggel már sokkal jobban keltem, viszont pisi után a wc papíron halvány vér volt! Hétvége van nőgyógyász sem rendel.

Nincs alhasi görcsöm, sem hasfájás. A betegség miatt lehet ez?? Volt már valaki így???? Segítsetek!!



2022. jan. 22. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet sincs?
2022. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha terhesség alatt vérzés van, akkor ügyeletre kell menni!


Korona tesztet csináltál?

2022. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tessek bemenni a korhazba.
2022. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj be az ügyeletre.

Terhesség alatt a vérzés egyáltalán nem normális.

Nem biztos h baj van, de mindenképp lásson orvos

2022. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj be ügyeletre, lehet covid. A vérzés alapból sem jó, nemhogy betegen.
2022. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Halvàny, kevès vèr nem mèhszàjtòl hanem szemèremtestről ered. A terhessèg miatt plusz vèrbősèg van ezen a területen, ès egy sima törlès is felszakìthat egy mini eret. Akkor lenne gond, ha sok vèr jönne a hüvelyedből vagy barna, alvadt vèr jönne.

Nekem is volt egyszer , hogy par csepp vèr volt a papiron törlèskor. Azonnal rohantunk kòrhazba, ahol iszonyatosan bunkòk voltak ès leszidtak, hogy ennyivel nem kellett volna bejönni, maskor telefonàljunk. (Uk)

2022. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 babyboom567 ***** válasza:
100%
Szerintem meg sz@rd le hogy esetleg bunkók lesznek, a te babád,menj ügyeletre.A kisbabád sorsa fontosabb mint pár vadidegen pillanatnyi állapota/véleménye.
2022. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tessèk bemenni a kórhàzba szülèszet-nőgyógyàszatra


Engem pont Semmelweis napon èrt hasonló, ott fogadtak.. ( végül mimden rendben lett.. a hormonjaimmal vacakolt valami.. kèsőbb is okozott más gondot )

2022. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Azért az is durva, hogy sokan attól rettegnek, hogy ha bemennek, ott mit fognak szólni a kedves drágalátos eü dolgozók... Nyilván mindennek van alapja, nem véletlen van az emberekben ez is, hisz olyan kevesek meg segítőkészek tudnak lenni!
2022. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!