Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februárban elvesztettem egy...

Februárban elvesztettem egy babát, most újból terhes vagyok, pont annyi hetes mint a másikkal tavaly ilyenkor. Mit tegyek hogy múljon el a félelmem és ne gondoljak a vetélésre?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, biztos nagyon nehéz, de próbálj csak jó dolgokra gondolni, nem lesz semmi baj:)
2008. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nagyon sajnálom,ami akkor történt!DE!

Szívböl gratulálok a babádhoz!!!Csak pozitívan,igen!Biztos nehéz csak pozitívan gondolkozni,de próbáld meg!Ez a Baba egészséges,minden rendben lesz!!!!!Nagyon akar hozzátok menni,nem lesz semmi gond!Te is tudod,igaz?Ha rosszra gondolsz,az nem segít.Àt fog futni benned a rossz is,de gyorsan,tudatosan mondd azt:nem,most minden rendben van,mindkettönkkel!!!

Kívánok Nektek tiszta szívböl nagyon sok boldogságot!! :)

2008. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Szia!Nagyon sajnálom ami Veletek történt,együtt érzek veletek!Nekem is volt spontán vetélésem pont a 12.héte.Utána a kislányom is kétséges volt hogy megmarad,rögtön az elején bevéreztem és korházban voltam,de úgy voltam vele,nem rágódók azon ami a multban történt.Bár nem volt zökkenőmentes a terhességem mégis egészséges gyönyörű lányunk lett a párommal.Most megint babát várunk és eddig nem volt gond (18 hetesek vagyunk)és nagyon jól érezzük magunkat.A picike eddig szambázott bennem mostanra már csa-csa-csa-t jár...szóval csak fel a fejjel és hesegesd el a negatív gondolatokat.Minden rendben lesz és pihenj rengeteget.Ha a ház szalad is a mosogatnivalótól,de te álmos vagy feküdj le pihend ki magad.A munka megvár 1-2 ora mulva is,de a jelzéseket sose hagyd figyelmen kívül.Szorítok Nektek!Minden jót!
2008. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

szia én is éppen igy vagyok csak azzal a kölünbséggel hogy én már kettőt elvesztettem, az elsővel éppen egy évvel ezelőtt műtöttek


ha gondolod írj privit és erősítsük egymást

2008. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Légy optimista, ne gondolj semmi rosszra!


Én az első babám 20 hetesen vesztettem el:(

A második terhesség alatt csak jó dolgokra gondoltam! Mindenfélével lekötöttem magam, hogy a gondolataim ne térjenek rossz útra!

2008. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj semmi rosszra, bár nehéz ilyenkor nem összehasonlítgatni, mindent gyanúval figyelni! Mégis inkább tervezgesd a majdani gyerekszobát, foglald el magad apró tevékenységekkel! És pihenj sokat, mondjuk ezt eleinte jobban is kívánod, én legalábbis rengeteget aludtam! Csak arra gondolj, hogy most minden rendben lesz, és nemsokára lesz egy gyönyörű és egészséges babátok!!!
2008. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!