Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lettem ilyen hízékony...

Hogy lettem ilyen hízékony terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Mindig az a típus voltam, aki bármennyit eszik, fixen tartja a súlyát. Nem voltam nagyon vékony, normál testalkat (174 cm, 65 kg). Mióta terhes vagyok, ugyanúgy élek, nincsenek falásrohamaim, mégis szaladnak fel rám a kilók, és nemcsak hasra, combra, fenékre is. Még csak a 24. héten járok, de máris 8 kilót híztam. Pedig nagyon figyelek, és mégis minden héten többet mutat a mérleg. És ez sajnos nem csak a baba súlya. :(

Mitől lehet? Hormonális dolog lenne? Lehet gond a cukrommal emiatt?

Volt még valaki hasonló helyzetben? Okozott problémát a terhesség alatt? Szülés után helyreállt minden, vagy továbbra is ilyen makacsul ragaszkodtak a kilók?


2022. jan. 29. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mostantól még hetekig fogjuk olvasni a súlyodat?

Először csak alapból kérdezed, aztán a szüleidre fogod, most meg ez?

Komolyan napok óta ez a téma, kattanj le róla!

Mozogj többet, sétálj, kismama jógázz és csökkentsd a felesleges kajákat, mint cukros italok és kenyér, aztán ennyi!

Este 11 van, feküdj le aludni és fejezd ezt be!

2022. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En ilyen típus vagyok. 2 terhességemmel 20 kiló felett gyarapodtam. Aztán lement minden szépen
2022. jan. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!