Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha voltál nőgyógyásznál és...

Ha voltál nőgyógyásznál és elküldött vérvétel,vizelet mintára,kell újra időpontot a nőgyógyászhoz kérni a leletekkel vagy csak odamegyek?

Figyelt kérdés
Erről sajnos nem volt só csak higy vegeztem el ezeket a vizsgálatokat annyira vártam hogy készen legyünk hogy teljesen elfelejtettem megkérdezni.
2022. febr. 2. 05:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez kórházanként változik. Nálunk a terhesgondozáshoz nem kell időpontot kérni.
2022. febr. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell menni. Az orvos látja a leleteimet, meg én is. Ha gond van hív, vagy én hívom, hogy kész vannak, nézzen rá.
2022. febr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem mentem vissza ezzel, csak felhívtam (általában elég volt az asszisztens), most meg már lehet látni online is az EESZT-ben, lett-e bármi csillagos. Aztán ha minden rendben, mentem kb. egy hónap múlva a következő kontrollra.
2022. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszamentem fogadtak azóta kiszonom a válaszokat :) vissza kellett meg EKG rá elkuldtek meg megkaptam a 12 hetes szűrővizsgálat időpontját
2022. febr. 3. 14:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!