Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-29. héten kinek milyen...

28-29. héten kinek milyen bajai fájdalmai vannak? Nehezebb a felkelés,járás,nagy már a has ? Könnyű hajolni cipőt befűzni vagy guggolni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 3. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Semmi ilyesmit amit írtál. Mondjuk én sportosabb típus vagyok, biztos ez is közrejátszik. (Le leszek pontozva ezért az tuti 😂)

29. héten voltam az első covid oltásomon és ott a doki a papíromat látva mondta, hogy: kismama? És hanyadik hét? 29?! Na ne mondja.

Mondjuk később se volt túl nagy hasam, 41. héten szültem, neten elnézegetve mások pocakfotóit van akinek 6 hónaposan nagyobb hasa van.

2022. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
29 hetes vagyok, pár napig menni sem tudtam, annyira fájt a keresztcsontom. Valanelyik ejjel kiroppant ott valami, azóta vegre tudok jarkalni rendesen 😂 a hasam kemenyedik viszont, nap vegere huzodik, a baba eleg nagyokat rugdos amikor a laba lefelé all, az nagyon fáj. Még bírom :D
2022. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 27 hetes vagyok bár harmadik babával.

Most nagyobb súllyal kezdtem sajnos a terhességet, így a hasam is nagyobb mint korábban volt. Guggolni cipőt felhuzni tenni venni nem megterhelő, éjszaka/este viszont be szokott állni a derekam ezért minden fordulásnàl felkelek, illetve ha sokáig pihenek mondjuk háton fekve akkor is fájni szokott a derekam olyankor nehéz felkelni

2022. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
1-es pont így vagyok mint te.Nekünk 5.baba,de én mindnél ilyen szerencsés voltam,az utolsó hetekben is túrázni voltunk.Most is a jobb időt várjuk,és mennénk még egyet kirándulni a nagyokkal a pici születése előtt,meg utána pár hónappal is vannak már terveink.Nekem talán annyi az észrevehető, hogy ha lépcsőzök a végén picit már kapkodom a levegőt,de amúgy semmi sem nehéz.Tudom szerencsés vagyok.Kabátban járok,sokan nem hitték el,hogy tényleg babát várunk.Ugyanúgy jovok-megyek.
2022. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!