Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ez az ertek?

Minii Vikii kérdése:

Normalis ez az ertek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ne haragudjatok a kerdesert csak kisse ideges vagyok. December vege fele kiderult hogy babas vagyok, de januar 2.-an elkezdtem verezni mintha megjott volna. Lehet csak kemiai volt, aznap reggel bementunk az ugyeletre hcg 240volt, petezsaknak latszo dolgot lattak de nem volt tul biztos benne az orvos. 3 nap mulva kontrollon 27re csokkent a hcg szoval eleg hamar befejezodott a dolog :(

Par napja pozitivat teszteltem, ma reggel voltam hcg vervetelen es progeszteron vizsgalaton, mert elegge felek az elozmenyekbol kiindulva.

Kerlek ha valaki jartas a dologban ranezne hogy az adott ertekek normalisak-e?

Nagyon szepen koszonom.


Kep a tesztekrol:

[link]


Kep a vizsgalatrol:

[link]



2022. febr. 3. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű. De mivel ott vannak szépen magyarul a határértékek, szerintem ezt te is látod...
2022. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen latom koszonom, de erdekel mas velemenye, esetleg ennyi idos terhessegnel kinek mennyi volt
2022. febr. 3. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy?
2022. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hetes.De ott is van,értékkel együtt,2 teszt is pozitív + a papír is igazolja.

"terhesség 1.trimeszter)

2022. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vasárnap kellett volna megjönnie, utána csütörtökön 1400 volt a HCG.
2022. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. Utolso mensi szerint szamolva 4 hetes, orvosnal meg nem voltam ugysem latna semmit.

Januar 2.-an vereztem utoljara amit nem tudtunk hogy megjott azaz kemiai terhessegem volt vagy veteles

2022. febr. 3. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy hogy mennyi.Nem attol fog megmaradni a baba,hogy hcg szintet nézetsz.Nekem volt 3 éve kémiaim,majd kövi hónapban megint terhes lettem,de elvetéltem 8 hetesen.Ezután jött a lányom.
2022. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom megis kicsit nyugodtabb voltam mert ajanlottak hogy a tortentek utan nezessem meg
2022. febr. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!