Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen orgazmus árthat?

5 hetesen orgazmus árthat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehet buta kérdés. 5 hetes terhes múltam, 2 hét múlva fog először látni csak orvos. Ma volt egy orgazmusom, ami után, kicsit megfajdult a hasam alja, olyan mindjárt megjon érzésem volt nem sokáig kb 30mp. Okozhat ez gondot? Egyébként azért félek mert 2x2 duphastont kell szednem..köszönöm ha válaszoltok

2022. febr. 3. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem (!) nem , ugyanis nekem is olyan volt a terhesség alatt(előtte, utána nem), nem lett semmi baj, még túl is húzta odabent.

De orvosi véleményt lenne érdemes inkább kivárni, vizsgálat közben,az a biztosabb, gondolva arra, miért is szeded azt a gyógyszert..

2022. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem, nekem semmi problémám nem akadt belőle.
2022. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért szedsz gyógyszert? Vérzés barnázàs miatt? Ha igen akkor kerüld az orgazmust, bár ezt az orvos biztosat mondta volna.


Ha csak azert h biztos ami tuti alapon felirta a doki, akkor nem okozhat gondot szerintem sem.

2022. febr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosoddal beszélj erről. Vannak olyanok, akiknek kell jó, ha orgazmusuk van (fájdalom kiséri), másnak viszont semmi baja sincsen. Ha okkal írta fel a doki a gyógyszert, akkor főleg beszélj vele.
2022. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alacsony progeszteron szint miatt kaptam. Pco-s vsgyok egyébként. Nem verzek egyebkent és nem is gorcsolok csak néha néha kicsit húzó érzésem van de pár másodpercig tart. Csak így az orgazmus után volt egy fél percig tartó alhasi fájdalom. De se barnazas se vérzés nem volt se tegnap és ma reggel sem. Remélem nem lesz baj.
2022. febr. 4. 09:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!