Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » “Normálisnak” számít, hogy 37...

“Normálisnak” számít, hogy 37 hetesen úgy érzem, mintha nem kapnék rendesen levegőt? Főleg háton fekve borzasztó az érzés.

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, kitartás
2022. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, innen TERHESség :)
2022. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez borzasztó és egyben ijesztő is. Sosem éreztem még ilyet. :(
2022. febr. 4. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Én is így vagyok 38 hetesen. Alig kapok levegőt. Nagy a hasam, és nyomja a tüdőmet.

Aztán néha muszály elmenni boltba, ahol a legszomjra ráhúzom a maszkot és elkezdek “haldokolni”, és rohanok ki a boltból. Aztán itthon kutatok, hogy miből főzzek, mert nem vagyok hajlandó boltba menni. Illetve kerülök minden maszk-köteles helyet.

2022. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
37/38 hettol megakartam fulladni kb😅 oldalt aludtam így jo volt (azaz jobb..) nyugi normális 😁
2022. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Normális. Nekem is volt :) én holnap töltöm a 39.hetet.kicsit már lejjebb szállt a hasam így már nem nyomja a tüdőm.

Kitartast :)

2022. febr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Én már most 25 hetesen is így vagyok, mondjuk a hasam is nagyon nagy. Háton fekve egyébként mindenki, a nem terhes is nehezebben kap levegőt, ezért szokták hasra fektetni azokat, akik nehezen lélegeznek, mert így szabadabb a tüdő. Persze te most hason nem tudsz feküdni, próbálj oldalt.
2022. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!