Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derék fájdalom,hányinger,néha...

Derék fájdalom,hányinger,néha menstruáció szerű fájdalom? Most ez megint mi?

Figyelt kérdés

36+

Másnak is volt már ilyen? Segített valami? (Egy kis inni való,séta,vagy akármi..)

Nem tudok aludni ennyi minden mellett,elég rosszul érzem magam,fej fájdalom is van most már (alighanem a fáradtság miatt).A derekam is nagyon fáj most,és néha az említett menstruációs fájdalomhoz hasonló valami is élő jön..

Baba mozog,kismama párna van,de most az sem segít semmit..



2022. febr. 8. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Szia. Igaz én nem vagyok terhes, de valami front lehet, mert nekem és a férjemnek is fáj a fejünk, és mi sem tudunk aludni.. Gondolom jósló fájásaid vannak.
2022. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges a frontra elég érzékeny vagyok alapvetően is.Most eléggé remegek és azthiszem szédülök is,lehet hogy célszerű lenne telefonálnom az ügyeletre,ha ez így marad hátha tudnak mondani valamit rá.
2022. febr. 9. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is borzasztó éjszakám volt. Alig tudtam elaludni, illetve szerintem el sem aludtam, 10 percenként néztem az órát úgy hajnali 3-ig. Nyugtalan voltam, pedig nincs okom rá, a babánk meg hányta a cigánykerekeket odabent. :) A szomszéd baba végigsírta az éjszakát, pedig nem jellemző, úgyhogy biztosan van valami a levegőben.

Én még csak 26 hetes vagyok, a derékfájdalom, az jön-megy. Ha éppen fáj, akkor mindig több dologgal is megpróbálkozom. Sétálunk egy rövidebbet a férjemmel, aztán pihenek, lefekvés előtt tornázok. Van egy pár mozdulatos csípő torna, ami nekem tök bejött egyelőre lefekvés előtt, hogy nyugalmasabb legyen az éjszaka.

Az egyebeken nem tudom mi segíthet. Görcsökön esetleg magnézium, a hányinger meg sajnos adott. Gondolom attól függ, hogy mennyire van benne a baba éppen a gyomrodban. :)

2022. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

36 hetes terhességnél már nem lehet és nem is javasolt magnéziumot szedni.

Ilyenkor már nem segít szinte semmi,ezek többé kevésbé jósló fájások,a különböző ponton kialakult fájdalmak pedig további tüneteket produkálnak.Leereszkedik és helyezkedik a baba a szülő csatorna felé,szélesedik a csípő,tágul a medence,minden nyomást gyakorol a derékra.

A tartós derékfájdalomtól kialvatlan vagy,kényelmetlen mindenhogy -> fej fájás

Nyomod a gyomrod,főleg ha tele van -> hányinger

Ezek összessége szül egy nyűgös,fáradt és fájdalmakkal teli kismamát ami ront a hangulaton is,és még elviselhetetlenebb mindent.


Esetleg fotel,én sokáig abban aludtam felpolcolt lábbal.Na persze ha teljesen leereszkedett a has az se valami kényelmes.


Kitartást.

2022. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jósló fájás is lehet,frontok jönnek mennek,teli hold. lehet szülés is beindul
2022. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!