Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doktornő omega 3 szedését...

A doktornő omega 3 szedését javasolta, azt nem mondta , hogy melyik fajtát . Én jutavit omega 3-at vettem, gondolom ez is jó. Mit gondoltok? Tapasztalat? Ki mit szed ?

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
GAL-t ajánlom.
2022. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én tetesepttől Febi Baby vitamint vettem (DM-ben,de lehet máshol is van),ebben külön van (főként omega-3,omega-6) zsírsavas kapszula. :)
2022. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A GAL a legtisztább.
2022. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
+1 szavazat a GAL-ra :)
2022. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen mind1, a Gal-nak jó a marketingje és jó drágán adja a termékeit hogy "prérmiumnak" hasson, de pont ugyan azt tudja mint a többi. (ugyanez igaz a Trimeszter terhesvitaminra is... )
2022. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Ötös, ha utánanézel, akkor látod, hogy a GAL-nak nem csak a marketingje jó, hanem tényleg a legtisztább. A többi vitamin valóban marketing.
2022. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. Még annyi, hogy nekem az orvos javasolta, hogy az egy éves fiamnak az eskimo kids halolaj helyett (ami szintén nagyon tiszta, hiszen gyerekeknek készült) a GAL-t adjam, mert jóval tisztább.
2022. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

+1 szavazat a GAL-ra. Egy éves kislányomnak is adom.


Egyébként én úgy tudom az omega 6 nem igazán előnyös… pontosabban nagyon oda kell figyelni, hogy az ajánlott mennyiségtől többet veletlenul se vigyen be az ember a szervezetébe

2022. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2022. febr. 12. 00:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!