Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Predictor early halvány...

Predictor early halvány pozitív megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előtörténetnek annyi, hogy pcos-es gyanús vagyok(vannak cisztáim) és voltan hormonvizsgálaton minden oké volt. Ciklus 26.napján néztek progreszteront ami 56,37 nmol/L lett ez beleesik az I. trimeszterben is, így bogarat ültetett a fülemben. Ma délután a ciklus 28.napján csináltam egy tesztet és 1 perc után halvány majd picit erősödött pozitív.(ami a képen is)


Ugye ez pozitívnak tekinthető? :)


[link]



Még nem akarom beleélni magam, de nagyon örülnék, ha valóban az lenne. Természetesen fogok még tesztelni.



2022. febr. 14. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyértelmű pozitív ☺️
2022. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Ez pozi, de nekem 6 napig ilyen volt és megjött, így ne éld bele magad, de reménykedj, ha szépen erősödik majd akkor már haladsz.

Szorítok!

2022. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony 2. csík 🙂
2022. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Pozitívnak tűnik de épp nemrég volt itt egy post ahol a kérdeznek ennél is erősebb volt mégis megjott neki végül 😔
2022. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Kívánom,hogy nálad baba legyen de csinálj másik tesztet mert a predictor nem megbízható. Nekem 3 db lett ugyanilyen pozi,minden mas negatív, nem voltam terhes. Kémiai se
2022. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Predictor early volt másnak is hamis pozitív? - erre keress rá, nem engefi belinkelni.
2022. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek és nagyon reménykedem, hogy így marad és mindenképpen veszek jobb tesztet gondoltam 2 nap múlva megismétlem majd, de Clearblueval. Azért vettem ezt, mert korábban nekem soha nem adott pozitívat + mondták, hogy ez elég hamar kimutatja 😊
2022. febr. 14. 19:58
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Ne tesztelj más fajtával, mert azok nem hasonlíthatók egymáshoz.

Teljesen jó a Predictor, maradj ennél. Ha erősödik, látni fogod.

2022. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ma is teszteltem ugyan így du-n és erősebb lett a csík


Ma vagyok a ciklus 29.napján 😁


[link]

2022. febr. 15. 17:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, 2 csíkos :)
2022. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!