Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok és hányásos...

35 hetes vagyok és hányásos hasmenéses vírust szedtem össze Fizikailag már nem hánytam 14 órája. De előtte nagyon rossz volt.Azota is erős hányingerem és gyomor fájdalmam van Mit kellene ennem? Kell egyáltalán? Reggel ettem egy piritost?

Figyelt kérdés
Most is nagyon rosszul érzem magam
2022. febr. 16. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Orvos is megerősítette ezt a diagnózist ? Mert azért erre bizonyos gyógyszereket érdemes szedni ill. megbizonyosodni arról, hogy nem szalmonellózisról van-e szó.
2022. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki és a védőnő is ,hogy ameddig nem áll fent a kiszáradás veszélye az a jó,ha minél hamarabb kimegy a vírus a szervezetből. Normaflort szedjél és kitartás.
2022. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen orvos is megerősítette, kórházban is voltam,babát is ellenőrizték pár óráig.

Köszönöm ma már sokkal jobban vagyok

2022. febr. 17. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!