Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen normális a 108 cm...

27 hetesen normális a 108 cm haskörfogat?

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok,2.baba

165 cm,és 69 kg vagyok most jelenleg,összesen 4 kg van rajtam pluszban,és óriási a hasam 108 cm,amit még a védőnő,és az orvos is megemlített,hogy huh mekkora vagyok

Amugy minden rendben,megfelelően fejlődik a baba

Első gyermekemmel 102 cm haskörfogattal mentem szülni


Most érzem igazán,hogy tényleg minden nehéz,a felkelés,az ülés is kellemetlen,a 2 éves kislányomat még el tudom látni,játszani,kimenni vele az udvarra,de hamar elfáradok,házimunka is nehézkesen megy,de mi lesz még késöbb?! Ha már most ez van


A kérdésem az,hogy ha ilyen nagy a hasam,jelentheti azt hogy esetleg hamarabb beindul majd a szülés?

Vagy a kettő nem függ össze?


Köszönöm a válaszokat


2022. febr. 22. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. Nem is szokták mérni.
2022. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk minden alkalommal méri a védőnő.

Most vagyok 26 hetes, és múlt héten 90 centit mértek, így én meg épp az ellenkezőjét érzem néha, hogy mi van, ha túl kicsi.

Persze tudom, hogy mindenki más testalkat, más a pocakjának a mérete is.

2022. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy második baba, gondolom meg voltak nyúlva már ekeve a szalagok, ilyesmi. Szerintem nem fog csak ezért hamarabb születni. De lehet, hogy még jobban útban lesz a nagy pocak, mint az elsőnél.
2022. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hogy vagy te és baba? nem minden kismammánál mérik a pocakk örfogatot szülésig, ezért sokadik baba miatt has falad és a hasizmaid,szalagok megnyultak és lazábbak lettek
2022. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ

Minden okés velünk,csak tényleg ez a nagy poci ami aggasztojt,de megnyugtató választ kaptam most a dokitól,tőletek is

Azóta voltam ultrahangon,minden rendben,a baba mérete 29.héten 1450 gramm,azt mondták 32.hetes baba méretei vannak a kislányomnak,szóval lehet ezért is nagyobb a poci



Köszönöm mégegyszer aki irt

2022. márc. 7. 13:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!