Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vese gorcs terhesség alatt?

Vese gorcs terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai nap folyamán brutálisan begorcsolt a bal vesém de úgy hogy az egész bal oldalán lezsibbadt, a derekam bal része rettenetesen szúrt és már bal oldalt a hasam aljába is le nyilalt a fájdalom. A vedonot hiába hívtam nem hívott vissza, írtam is neki. Anyaek hoztak algopirin injekciót azt vettem be, hatott is azóta semmi bajom. Sokat iszok nagyon. Voltam egy hónapja már urologusnal is mert ugye vert találtak a vizeletembe, de rutascorbin hatására ez abba maradt. Felek hogy vissza fog jönni, próbálok vigyázni és sokat inni. Dokimhoz március 16.-an megyek legközelebb.. másnak is volt így hogy terhesség alatt történt vele ilyen mármint a vesejevel, esetleg vese köve lett?
2022. febr. 23. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap jelezd ezt bármelyik nogyogyasznak, ha nincs dokid bent akkor is.

Én ilyen esetben ha nem értem el senkit vagy azt se tudtam h kit kell keresnem, az ügyeletet (felnőtt v később gyerek) vagy magát a kórházat és azon belül egy osztályt kértem. Valaki mindig adott szakszerű tanácsot, néha elég volt csak maga a telefon. Később a gyermek mellett is hasznos volt így eljárnom ha a kétségbeeaéstől nem tudtam mit tegyek, mert a szokásos doki védőnő kör nem. Járt eredménnyel

2022. febr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már irt a védőnő, az lesz hogy vizeletet fogunk nézni folyamatosan és ha lesz benne vér újra szednem kell a rutascorbint. Nagyon sok folyadékot kellesz hogy igyak, de a kórházat semmi kepp nem javasolják mert “szarsag” van. Szerencsére teljesen jól vagyok, remelem nem jön elő újra, ez is csak úgy a semmiből főzés közben tört rám. A biztonság kedvéért ma felhívom a nogyogyaszomat is hogy ő mit mond :) koszi!
2022. febr. 24. 05:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert kérdező!nem lesz baj, minden rendben lesz. védőnődre jó hogy számithatsz
2022. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy hasi kismedence ultrahangot nem javasoltak? Azért a vesekövet ki kellene zárni.
2022. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam már urulogusnal és semmit nem látott, sem tagulatot sem követ.

Köszönöm szépen a válaszokat

2022. febr. 25. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!