Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk és most...

Babát szeretnénk és most nagyon kétségbe vagyunk esve a férjemmel, kíváncsi lennék a véleményekre. 5 napja késik a menstruációm. A többi lent, kérlek írjatok, járt így még valaki, mégis baba volt?

Figyelt kérdés
Egyébként sem túl pontos, viszont a nemvárt napján csináltam 3 különböző márkájú tesztet, mindhárom két rózsaszín csíkos volt ( nem túl erős, de jól kivehető szabadszemmel is). A késés 3. napján elmentünk dokihoz, látott 17 mm vastag nyálkahártyát és egy apró ici-pici 2mm petezsákot de mondta, hogy nagyon az elején járhatok, kb 4 hetes lehetek és visszarendelt 2 hét múlvára. Ma csináltam ismét tesztet, full negatív. Már annyit sírtam, hogy nem tudom mit tegyek. Szerintetek elment?

#baba #terhesség #teherbeesés #teszt #Vastagnyálkahártya
2022. febr. 25. 07:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Lehet kémia terhesség volt...

Elindult valami,de felszívódott.

Pozitív teszt után 2 héttel bőven elég orvoshoz menni. Hamarabb ők sem látnak semmit .

Csinálj 1 másik tesztet is, esetleg egy digitálisat. Ha az is negatív akkor sajna tényleg kémiai lehetett

2022. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

Véreztél? Görcsöltél?

Ha nem, akkor ne tesztelgess. Még egy vetélés után is marad hcg a vérben, napokig pozitív szokott lenni a teszt. Valamit benéztél, vagy rossz volt a teszt. Higgadjatok le és fejezzétek be a hisztit, mert ettől a stressztől lesz baj.

2022. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
37%
Ha petezsák van, az nem kémiai, már bocs.
2022. febr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kémiai terhesség volt, nagyon-nagyon sok ilyen van. Egyébként ilyen korán nem is érdemes orvoshoz menni, mert nem lát még semmit sajnos, max annyit, hogy meg van vastagodva az endometrium. Nekem azt mondta, hogy a legideálisabb, ha az utolsó menzesztől számított hetedik héten megyek, mert akkor már biztosat lehet mondani. Így is tettem, mikor mentem, már volt szívhang, meg is hallgathattam.

Probálkozzatok tovább, nagyon-nagyon sok a kémiai terhesség, és az ember nem is tud róla. :)

2022. febr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, köszönöm szépen! Meg fogom ismételni és nagyon remélem, hogy nem kémiai volt.

Második válaszoló, nem véreztem és görcsölni görcsöltem de nem volt más jellegű, mint eddig, fájdalmasnak sem mondanám. Benézni meg nem nézhettem be, nyílvánvaló volt + a doki a megvastagodott nyálkahártyát is látta, csak még nem jelentette ki a terhességet, mivel korán mentem. Egyébként a hiszti nem a megfelelő szó, csupán félünk, szerintem ez normális egy olyan párnál, aki babát szeretne.

2022. febr. 25. 08:02
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
A negatívat nézted be, így értettem.
2022. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
4/5 sajnos én is ettől félek, csak nem jön hogy elhiggyem. A megvastagodott nyálkahártya és az a kis 2 mm foltocska reményt adott, egyébként is, aznap reggel még ugyanolyan halvány de pozitív volt a tesztem. Létezik, hogy 2 nap alatt ennyire felszívódik a hcg, hogy full negatív teszt jön ki? Ne haragudjatok, hogy így kérdezek de nagyon kétségbe estem
2022. febr. 25. 08:08
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az a tapasztalatom, hogy többet árt, mint használ a rástresszelés. 8. hét előtt felesleges dokihoz rohangálni. Akkorra már több dolog látszik (szívhang is). Ha menni akar, akkor menni fog bármikor. Nem attól függ, hogy hányszor mentél dokihoz (nálunk 12 hét előtt nincs is terhesgondozás). Az első 12 hét az ilyen sajnos. Olyankor nagy a rizikó. Sokszor spontán vetélés is lehet, amit egy nő észre sem vesz. Következő ultrahangon többet tud majd mondani a doki. Bár szívhangot nem biztos, hogy fog még találni, így megint 2 hét múlva visszahívhat majd és megint 2 hét stressz lesz nektek. Pont emiatt nem járkálok már 8-10. hét előtt dokihoz. Akkor megerősítésnek megyek csak.
2022. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy korán mentem viszont mivel nem pontosak a ciklusaim, nem tudtam, mikor volt az ovulációm, így több applikációm is több, mint 5 hetesnek számolt. Gondoltam, elmegyek, hátha valami biztatót tud mondani, ha mást nem is lát még..erre meg ma reggel full negatív a teszt (2 ugyanolyan)
2022. febr. 25. 08:13
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk én az életben nem fogom megerteni, mi a faxnak kell tesztelni, ha már volt pozitív és át orvos is megerősítette a terhesseget. Vérzés nélkül nem lehetséges a vetélés.
2022. febr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!