Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki 1 óra alatt...

Van itt olyan aki 1 óra alatt megszülte az ELSŐ gyerekét vajúdással kitolással együtt?

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, a vajúdás igen relatív dolog, van, aki már akkor "vajúdik", amikor óránként van egy-egy "fájás", más meg akkortól számítja, amikor két perces fájások vannak egy perces szünetekkel.

A kitolás meg általába kevesebb egy óránál, nekem az elsö gyereknél kereken 20 perc volt.

2022. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Koraszülés volt (természetes úton). Otthon jött egy elég gyanús, erős fájás, így berohantunk a kórházba. Ettől a fájástól számítva 20 perc múlva már kint volt a kicsi.
2022. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még kevesebb is volt mint 1 óra. A 4 gyerekem közül az elsőt szültem meg a legkönnyebben, pár gyors nyomás után meg is született.
2022. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Mekkorák voltak a babák?
2022. febr. 25. 17:54
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Húgom. Vaságyastól 40 kiló, kicsi, vékony, 4020 volt a fia. Nyolckor beszéltünk, hogy tízkor találkozunk a bababolt előtt a belvárosban, nem jött, hívtam, nem értem el. Pánikban hívtam anyut, ő se érte el, Közben keresett bennünk a férje, hogy ja, amúgy megvan a gyerek :D
2022. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem első baba:

Hajnal kettőkor elment a magzatviz.

Kilencig semmilyen fájásom nem volt, a baba szivhangja elkezdett rendetlenkedni, ezért kötöttek oxit.

Onnantól kerek kettő óra, 45 perc volt durva.


Tehát attól függ, honnan számoljuk. Ha hajnal kettőtől, akkor nem. De én ott még vidáman jártam, egy törölközővel a labam közt.

2022. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, a baba 3560 g volt
2022. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, ez relatív.

A 2. Baba nekem gyors volt


Nem 1 óra..


De mondjuk 7-kor még tegnap 2 éve ilyenkor fánkor dagasztottam..

Ettettem a nagyobbikat, megfürdettem…

Gyanús volt, hogy lesz valami.. volt pàr erősebb nyilalás. Csak épp nehéz nap volt, azt hittem megeröltettem magam.


Aztán 8-kor világos lett, hogy ez szülés..

Mire elvajúdgattam a kádban, meg bepakolt a kocsiba a férjem, addigra eldurvult.

Leadtuk a nagyot a szülőnél, a fájásokat ellelegeztem, hogy ne bújjon ki még a kocsiban..

9:45-re kinn volt.. 20 perccel a kórházi parkolóba érkezes után..


Az adataimat nem tudták felvinni, nyilatkozatokat nem írtam alá..

2022. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elsö gyereknél 10orakkor el folyt a magzatvíz. Egy szem fájásom nem volt, mig értek a mentök én nyugodtan mentem le tusolni, be értünk a kórházba, fel vették az adataim, fel fektettek a szülőágyra, aztán már csak annyit éreztem nyomnom kell, majd 12:00ra meg lett a baba.

3800gr-al és 58cm-el született 😊

2022. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. baba: tudatlanságom és rendszertelen fájás miatt azt hittem, csak jóslók. 9kor mentünk be a kórházba, 12-kor oxi és 14:30-kor megszületett a baba. 3580 g


2. baba: kórházban voltam már más ok miatt, vajúdás elkezdődött, de az orvos és a növérekszerint csak jóslók voltak (máshogy fájt, mint az elsőnél), végül 17-kor kerültem fel a szülőszobára és 45 perc alatt lett meg a baba. 3670g

2022. febr. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!