Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás 2.trimeszterben?

Barnázás 2.trimeszterben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapi napon elkezdtek alhasi görcseim lenni, rögtön le tudtam feküdni pihenni, azt gondoltam amiatt van mert nem pihentem eleget. Aztán rá egy órára barna folyást láttam a bugyimon, illetve a wc papíron is. Bementem az ügyeletre, ahol egy ultrahangot csináltak csak, de a baba és a placenta is rendben volt. 3x2 magnerotot és nospát sz.sz. rendelt el. Itthon alvadékos nyúlós folyásom lett már, ami tart ma is, meg a görcs. Csak fekszek de így is fentáll ez a problémám. Azt mondták ha erősödik a vérzés akkor menjek be, amúgy csak pihenjek.

Volt másnak is ilyen? Nem nyugodtam meg igazán mert a görcsölés fent áll meg a vérzés.

Köszi a válaszokat. 17khm


2022. febr. 26. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj vissza mindenképpen!
2022. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszamennék. A méhszájat nem nézték, hogy zárt-e vagy elkezdett nyílni?
2022. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem nézték meg, ultrahanggal nézte, de azzal amúgyis csak a belső fele látható. :(
2022. febr. 26. 12:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Hívj azonnal mentőt!!!! Nekem első terhességem én 23. héten volt pici friss vér, kinyílt a méhszáj. Bent tartottak a kórházban, pisilni kelhettem csak fel. Másnap egy pisilés alkalmával jött már a nyúlós vér, hívtam a nővért, az orvost hívott, onnan már a szülőszobára vittek.


A görcsölés vérrel együtt sajnos vetélés is lehet. Hívj mentőt, hátha nem késő!

2022. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ma is ugyanazt mondták mint tegnap, másik orvos. Szigorú fekvés, nospa, magnézium, c vitamin, pihenés és türelem.
2022. febr. 26. 14:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Hazaengedtek?
2022. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

És nem kaptál progeszteront se???

Mit mondtak mitől van a vérzés?

Nincs hematóma?

2022. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Haza. Nincs hematoma, a placenta ép, méhszáj zárt. Viszont van rajta egy seb. Egyelőre ennyi, hétfőn vissza kell mennem.
2022. febr. 26. 16:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezek jó hírek!
2022. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miújság azóta?
2022. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!