Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap volt a tévében egy...

Tegnap volt a tévében egy szomorú eset. Egy kislány nyitott gerinccel született. Hogy lehet az, hogy nem vették észre a dokik az uh-n?

Figyelt kérdés
szörnyű lehet, az ember azt hiszi, minden oké, erre megszületik a beteg baba.
2008. dec. 16. 16:07
 1/6 anonim válasza:
Sajnos láttam én is.Holnap készülök AFP vizsgálatra,hát nem vagyok nyugodt.Ezek szerint amig a kezünkben nem tartjuk a csöppséget,nem lehetünk biztosak semmibe.
2008. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van,mert nem elég lelkiismeretes a doki,illetve talán az UH készülék sem a legmodernebb.Az utóbbi időben több hasonlóan sajnálatos eset történt,és mindnél kiderült,h orvosi hanyagság állt a háttérben.Szomorú,h akkor érezhetjük igazán biztonságban magunkat,ha fizetős vizsgálatokra járunk.2 gyerekes anyuka
2008. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok!! Sajnos az én szomszédom ez a család,Kiskunhalason!igazából szomorú ilyet mondani,de van még több gyerekük is,és sajna azok sem elég tiszták:-((( Az az anya aki nyugtatókon meg depressziós gyogyszereken él ne csodálkozzon,hogy ilyen gyereke születik.Neki már védekezni kellett volna,hogy több beteg gyerek be ne csusszon.Az ö felelössége is,meg persze az orvosé.de mint mondták megesik az ilyen hogy ne vegyék észre.Mi most voltunk uh-án,és megmutatta a dokim,hogy lehet látni ha valami nem stimmel!! 3-hó mamaika.
2008. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Juj ez durva..na hát ez az amikor nem ismerjük a háttér körülményeket...szóval valószinüleg ez az anya nem szedett se magzatvédő vitamint se folsavat hogy kivédje ezt a rendellenességet. (tudom nem 100% hogy úgy nem lesz de kilencven valamennyi)...
2008. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

annyira sajnálom azt a kislányt! annyira védtelen és kiszolgáltatott.

hány gyereke van összesen a házaspárnak?

2008. dec. 16. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Négy meg a pici!
2008. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!