Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugyanabból a vizeletből egyik...

Ugyanabból a vizeletből egyik teszt halványabb másik erőssebb, mitől lehet? (ua. a márka/fajta)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne, hogy ugyanabból a vizeletből 2 db ugyanolyan tesztel az egyik halvanyabb a második erősebb pozitív lett. Ez hogyan lehetséges ha a tesztek ugyanolyanok? :) köszönöm előre is a válaszokat!



2022. márc. 2. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs olyan ember aki ezt megcsinálná, ugyanolyan teszt, ugyanaz a vizelet, semmi értelme.
2022. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Pozitív? Akkor örülj neki. Kit érdekel milyen erős? Néhányan már annyira túl komplikálják a életet, vagy fáj
2022. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Én tegnap teszteltem egy kicsit halvány de azonnal megjelenő 2 csíkos tesztet. Nem kell nagyító se hozzá... Mégis kivárom a 2 napot és péntek reggel tesztelek újra, hogy erősebb lesz-e.

Amit te csináltál nem is értem. Bármi oka lehet amúgy, kevesebb anyag jutott bele... Vannak hívás tesztek is.

2022. márc. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teszt hibás, vagya vizeletel van baj.
2022. márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3%
Ikerterhes vagy, de az egyik baba kisebb, övé a halványabb teszt, a másik teszt mutatja a másik bébit.
2022. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező,terhes lettél akkor?én most ugyanezt csináltam,egyik tesztem jól kivehető,de halvány csíkos lett és mivel nem hittem a szememnek,csináltam egy ugyanolyan tesztet,ugyanabból a vizeletből,ami negatív lett :) nem tudom mire vélni...
2023. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!