Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik terhességi héten...

Hányadik terhességi héten mostátok ki a ruhákat, állítottátok fel az ágyat?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 17:44
A kérdező szavazást indított:
35. Hét előtt
35-36. Héten
37. Héten
38. Héten
39. Héten
40. Héten
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Már megszületett mikor ezek megtörténtek
2022. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Én nem szeretem az utolsó hétre hagyni. Csak stresszel, ha nincs valami kész. Szépen lassan a második trimeszterben elkezdem mindent. Szobafestés, bútorfestés, berendezés. Ez az egész második trimeszterben kitartott, mivel nagyon nagy munka volt ez egyedül (párom sokat dolgozott). Ahogy láttam használtan, jó áron dolgokat, amik kellenek beszereztem már a második trimesztertől. Emiatt főleg nem hagytam a végére. Én azon az elven vagyok, hogy egy babának nem kell feltétlen mindenből új. Egyedül a gyerekülésünk új (ebből nem adok sose lentebb. Ez a legfontosabb szerintem). Minden másnak (babaruhák is) a második/harmadik tulaja vagyunk. Első éves ruha adagot 50.000 Ft-ból beszereztem így. Minden ruha teljesen újnak nézett ki.
2022. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Véletlen korábban elküldtem. A harmadik trimeszterben mostan ki mindent.
2022. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálam második gyerek, beszerezni nem kell nagyon semmit, emiatt is állok később valószínűleg neki, de lassan gyanús lett, hogy lehet már rég készen kéne lennem, csak mindig van valami más tennivaló :)
2022. márc. 3. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
A 33. hetemig dolgozom. Utána tervezem itthon kipakolni, majd kifesteni szépen a babaszobát 1-2 hét alatt apránként. Utána összeszereljük a kiságyat valamikor helyére tesszük a bútorokat, veszünk pár kiegészítőt, majd apránként kimosom a lepedőket, ruhákat, megtalálom a helyüket és jöhet a szoba lakója. :) Úgy tervezem, hogy legalább a szoba berendezéssel 36-37. hétre végzünk. Ebben még mindenképpen szeretnék résztvenni (fészekrakó ösztön kiélése) a mosás annyira nem sürgető, a férjem is eltudja indítani a gépet, nem akkora élmény, hogy ne érjen rá akár már baba mellett, vagy akár nélkülem. :)
2022. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

32 hetes terhes vagyok. Ugyan harmadik baba így gyakorlatilag majdnem mindenünk van. Baba ruhákat 2-3 héten belül tervezem padlásrol lehozni és mosni vasalni. A kórházi csomaghoz már beszereztem mindent, elkezdtem azokat is mosni ami oda kell (törülköző, haloingek stb) szépen letakarva várják a vasalast, majd a baba ruhákkal együtt fogom vasalni.


Szoba nagyjából kész, a kiságy eddig is állt, tisztasági festés megvolt. Szép lassan haladunk egyre izgatottabb vagyok.

2022. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aprilisra vagyok kiirva,az mar egy masik dolog,hogy addig nem fogom kihuzni...Januar vegen kimostam kivasaltam a ruhakat,beraktam a szekrenybe...a kisagyat februar vegen allitottuk be,egy het mulva megyunk a kocsiert,a kicsinek a dolgok felig be vannak szerezve,a korhazi taskam viszont mar bepakolva van eltéve a szekrénybe.
2022. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32.héttől.
2022. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!