Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, de a...

5 hetes terhes vagyok, de a tünetek nemhogy erősödnének még inkább gyengülnek? Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Félek, hogy baj van és esetleg nem fejlődik úgy a baba ahogy kellene.

Eddig sem volt sok tünetem (reggeli émelygés, egyszer hánytam is, alhasi feszülés), de ezek is mára szépen elhalványultak. Ma reggel simán be tudtam venni a vitaminjaimat anélkül, hogy öklendeztem volna. Minden egyes nap egyre jobban vagyok, pedig azt hittem minden egyes nap rosszabbul leszek ahogy halad a terhesség előrefele :(


2022. márc. 11. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem van, émelygés meg semmi ilyesmi tünetem meg egyiknél se volt soha
2022. márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 9hónap végére meg csak fekszel majd és vegetálsz annyira szarul leszel..

Nem mindenkinél jelentkezik minden tünet. 5hetesen nemhogy gyengültek volna tüneteim hanem még nem is voltak. A hányást leszámítva semmi bajom nem volt a terhesség alatt.

2022. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem az aggaszt, hogy eddig ami volt már az sincs
2022. márc. 11. 08:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond. Normális. A tünetek jönnek mennek.
2022. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 5 hetesen kár ilyet kijelenteni. Egyrészt eleve 6 héttől indulnak meg a tünetek igazán, másrészt én is aggódtam mert már 2 vetélésem volt, és a 3. terhességemnél volt olyan nap hogy semmi tünetem nem volt, aztán 2 nap múlva visszajött. És ezt többször eljátszotta.
2022. márc. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi tünetek gyakran jönnek-mennek. Nem feltétlenül leszel rosszul minden nap. Egyik nap enni sem bírsz, a következő napon meg lefutnál egy marathont is (erősen túloztam, de ilyesmi :))

A rosszullétek nem jelentkeznek mindenkinél, van olyan, akinek szinte fel sem tűnne, hogy terhes.

Valóban előfordulhat, hogy a tünetek megszakadása bajt jelez. Ha erősen görcsöket tapasztalsz, vagy vérzel, azonnal menj el orvoshoz! Addig viszont ne aggódj, és vigyázz magadra!

2022. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hete tudod, hogy terhes vagy, de máris ilyen következtetéseket vonsz le. Kicsit nyugodjál meg, úgysem rajtad múlik. Sejtem melyik kérdező vagy, volt már itt több ilyen kérdés, abszurdabnál abszurdabb elvárásokkal, milyen tünetet kell produkálni 5 hetes terhesen (semmilyet!!)
2022. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj le, lesz még belőle részed :DD

Nincsen semmi baj.

2022. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen tudtam meg a terhességet az elmaradás után. Tüneteim csak olyan 9 hét környékén lettek. E terhességből egyben pedig alig volt egy kis émelygés.
2022. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is korán kezdődtek a tünetek, 5 hetesen. 3 nap volt brutális, aztán enyhült. Most a 8.héten ismét erősödött. Éjjel nappal rosszul vagyok.
2022. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!