Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Margit kórházban kikhez...

A Margit kórházban kikhez lehet járni terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Próbáltam keresni a neten a rendelésüket, de nem találtam semmit. Esetleg, ha valaki tájékozottabb, írna nekem pár dokit? Terhesgondozásra kellene mennem, de senkit nem ismerek itt, nemrég költöztünk a III. kerületbe. Esetleg, ha van olyan doki a Margitban, aki nem kér sokat a magánrendelésén, azt is szívesen venném.
2010. szept. 13. 12:27
 1/6 anonim válasza:

Dr. Fábián Sándor 06 1 388 2116 A Szőlő utcában van a magánredelése, a Vörösvári sarkán a 10 emeletes házakban. Délutánonként rendel, de nem tudom, mely napokon. Úgy rémlik, péntek délután biztos. Próbálgatni kell.

A főorvos dr. Pálffy Imre, ő nagyon jó orvos és végtelenül kedves. A Bécsi úton van a magánrendelője. 06 20 419 9283 ezen az asszisztensét eléred vagy üzit hagyhatsz neki. A Margitban vannak mind a ketten. Ott szültem én is. tudom ajánlani!

2010. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dr. Mihályi István magánrendelése 7000 forintba kerül, nagyon lelkiismeretes és megbízható orvos, én hozá járok, több barátnőm szült nála 2-3-4 gyermeket, nekem ennél jobb ajánlólevél nem kellett, s nem is bántam meg.


20 hetes km.


Egyébként itt van az összes doki minden adata, a tapasztalatom szerint az asszisztensek szívesen válaszolnak a pénzt firtató kérdésekre is.


[link]

2010. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dr. Ruzsvánszkyhoz jártam, neki a Lajos utcában van a magánrendelése, ha jól emlékszem 8000 Ft a gondozás.


Megnéztem a honlapot, amit az előbb linkelt az egyik válaszoló.

Amikor tavaly szültem, nagyon sok kismamának dr. Burik volt a gondozó orvosa, amennyire én tudom, ő van az SZTK-ban is. (Legalábbis tavaly emiatt volt annyi betege)

2010. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy írtatok! Nagyon rendesek vagytok!
2010. szept. 13. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy én negatív dolgot fogok írni, talán megköveztek, de a Margitot messze elkerülném. :( De szülni legalább ne ott.
2010. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is Ruzsvanszkyhoz jartam, de nem a maganrendelojebe, hanem pentekenkent 11-12 korul rendelt a korhaz terhesgondozojaban. Engem mindig odahivott, vagy pedig fel az osztalyra, ahol a szuleszet is volt.

Semmi bajom nem volt sem vele, sem a korhazzal, sem a szulesznovel, sem a csecsemosokkel, tenyleg semmivel. Igaz, tul sok kontaktusom nem is volt veluk, mert a szulest nagyon hamar lezavartuk, minden rendben ment, a babam is rendben volt, kulonszobat kertem, oda ritkan jartak be (nem tudom, hogy a tobbibe mennyiszer) es mivel 2. babam volt, igy nem is volt szuksegem kulonosebb segitsegre. Csak betoltam reggel es este vizitre a babat, ennyi, akkor sem vittem be, amikor zuhanyoztam, mert a szobaban volt furdoszoba es akkor mentem, amikor a ferjem latogatott, o vigyazott a picire.

De tobb ismerosom is szult ott, volt, aki szo szerint csak beesett oda szulni es o is csupa jot mondott, pedig se fogadott dokija, se szulesznoje nem volt.

2010. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!