Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mulnak ezek a rosszulletek?

Mikor mulnak ezek a rosszulletek?

Figyelt kérdés
9hetes terhes vagyok 3 hete mar hogy alig elek olyan rosszul vagyok ahogy eszek par falatot mar hanyingerem van faj a gyomrom.Puffadok nagyon szinte csak fekudni tudok mert akkor jobb picit de ahogy megmozdulok ujra felfordul a gyomrom.Kaptam hanyingerre gyogyszert egy ideig jobb volt de most ujra rosszabb.aprilis 5en kell vissza mennem a 12hetes genetikai ultrahangra de mar ugyerzem elpusztulok.mindent kiprobaltam mar de nem hasznal semmi.Annyira el vagyok keseredve ugy vartuk mar a babat 1 ev probalkozas utan vegre sikerult es most ez a rosszullet bearnyekolja.

2022. márc. 14. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén sajnálom sajnos nem nagyon tudsz mit tenni , csak bízni és remélni hogy hamarosan vége ! Én is szarul voltam bár nem ennyire ,12. Héten elmúlt , boldog voltam hogy végre elvezhetem a terhességem, erre a 16 héten visszatért gyomor égés, emelyges es szédülés formájában … es kitartott szülésig 😓
2022. márc. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
13 es 12. hetesen mult el s ket gyereknel (elsonel 13 hetesen). Kitartas. Kivancsi vagyok, a harmadiknal hogy lesz, mert azota etrendet valtottam, 11-kor eszem eloszor, es sokkal kevesebb gyorsan felszivodo szenhidratot, akik igy esznek a facebookcsoportban, ahol benne vagyok, nem tapasztaltak a terhesseguk alatt hanyingert (inzulinrezisztencia miatt eszek amugy igy).
2022. márc. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 18. héten múlt el. Szóval lutri, hogy neked meddig fog tartani. Ezzel most kicsit meg kell tanulnod együtt élni...
2022. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ertem hat probalok kitartani csak tenleg mindentol elveszi a kedvem alig tudok valamit csinalni mert rogton futok a wcre.Elindulni se merek nagyon sehova mert az autoban is liftezik a gyomrom.Remelem mar csak par het es vege.
2022. márc. 14. 08:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor es milyen terhesvitamint szedsz? Elevit, Gravida, es tarsai nagyon ra tudnak dobni.
2022. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak folsavat mast nem mondott meg az orvosom 5en viszem az eredmenyeket verbol es vizeletbol es azt mondta meglatjuk utanna mi lessz szukseges.A folsav miatt is parazok mert tegnap elfelejtettem bevenni es van olyan is hogy beveszem de ra haromnegyed orara jon a roka hogy van e ideje felszivodni.
2022. márc. 14. 08:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb a 17-18.hétig tartott. Nagyon lutri, hogy kinek meddig húzódik, de remélhetőleg hamarosan neked is enyhülni fog. Addig is kitartást!
2022. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12-13. hét környékén múlt el a hányinger, a puffadás az maradt velem végig és a 33. hét óta a gyomorsav kínoz éjszaka 1 és 2 között. Én diétázom IR miatt, nekem a hányinger csillapodott, ha natúr Korpovit kekszet ettem, így több hétig kb. csak azon éltem az elején. Próbálj meg gyakrabban enni keveset, még akkor is, ha hányingered van, nekem utána mindig enyhült a rosszullét.
2022. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kiszámíthatatlan. Nekem az elsővel majdnem végig rosszul voltam. A másodiknál egyáltalán nem, a harmadiknál meg kb 17-18. hétig.
2022. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

13 hét + 4 nap és még mindig egésznapos hányinger gyötör

Egyszer csak elmulik 😁 addig is kitartást!

2022. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!