Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex utáni barnázás?

Szex utáni barnázás?

Figyelt kérdés
Tegnap este együtt voltunk a férjemmel. 7 hetes terhes vagyok, és ma reggel vettem észre, hogy a wc papiron halvány barna folyás volt. Nem fájt a szex kicsit sem, miért barnaztam akkor? Hétfőn voltam orvosnál mindent rendben tálalt a doki.
2022. márc. 16. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindentől lehet. Heves szex, kidörzsölt, hugyuti fertőzés. Van aki csak alapból gyakran barnázik terhesség alatt (most én is így vagyok). Csak reménykedünk, hogy megmarad a babó. Az első trimeszter sajnos erről szól általában.
2022. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még csak heves sem kell legyen a szex hozzá 🤷‍♀️ Vérbő, érzékenyebb nyálkahártya. Ha a szextől van, semmi gondot nem jelent. Mivel az együttlét másnapján tapasztaltad, elég valószínű, hogy az a bűnös. Az első alkalommal elmentem a kórházba pánikolva, utána már nem. Ja, de, egyszer, mert akkor piros vér jött órákig. De akkor is mindent rendben találtak. Biztos alkati dolog :)
2022. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Méhszájseb?
2022. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam egy kicsit, eddig semmi vérzés nem volt, csak tegnap szex után. Most visszagondolva az első terhességemnél is volt egyszer szex utáni vérzés.
2022. márc. 16. 12:13
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én jelenleg minden szex után vérzem. Szóval rendes bugyikat végleg lecseréltem menstruációs bugyikra, mert a tampont jelenleg nem bírom, az eldobható betéttől viszketek. Pedig terhesség előtt az összeset bírtam. Mivel kb napi 1x szexelünk, így nem könnyű, mert mondhatni mindig van 1-2 csepp vér. A dokival beszéltem és azt mondta nem probléma. Vérbőség miatt van.
2022. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem terhesség alatt, főleg a legelején semmilyen barnázás (ami valójában vérzés következménye) nem normális, ha megis, a doki mondja ki, hogy a szextől van, egyébként a baba jól van, jó helyen tapad és szabad szexelni. Amíg ezt egy doki nem mondja ki, addig én nem nyugodnék meg. Igaz, hogy tapasztalatból beszélek: pont 7 hetes voltam, amikor apró vérzésem volt, kiderült, hogy haematóma volt a petezsák mellett. Nekem akkor progeszteronkúra mellett 2 hetet kell feküdnöm. Majdnem elveszítettük a kisfiamat, aki már 9 éves nagyfiú, életem egyik csodája. Sosem szabad megnyugodni, ha más azt mondja, ez természetes, hiszen terhesen szexeltél. Hiszen van az a helyzet, amikor nem is szabad szexelni. Te honnan tudod megállapítani, nálad mi a gond? Menj orvoshoz mihamarabb!
2022. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ja, bocsi, voltál dokinál, sztornó a kommentemnek ez a része. De azt tartom, hogy minden egyes vérzésnél lásson doki. Azt a hozzászólót pedig nem is értem, aki szerint tök normális vérezni terhesen, inkább bugyit cserél, csak hogy megmaradhasson a napi egy szex. Emberek vagyunk, nem állatok.
2022. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál hétfőn, mindent a legnagyobb rendben talált, nem mondta hogy nem lehetne szexelni. Természetesen vissza veszünk.
2022. márc. 16. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es

Igen,anno engem is vigasztaltak,hogy szex után előfordul,közben szépen elvetéltem. :(

Nem a szextől ugyan,de tényleg meg kell nézni az okát mindig.

2022. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#7 voltam dokinál. Nem is egyszer (6,8,10 és 12. Héten is). A 6. Héttől kezdve folyamatosan barnázok. Jelenleg 14 hetes terhes vagyok. A dokim mondta, hogy ne aggódjak. Nem lát semmi rendelleneset. Nagyon sok nőnél van vérzés a terhesség alatt. Ezt is elmondta. Mivel megvizsgált és nincs gond, így nyugodtan élhetjük a házas életet. Mivel nekem nagyobb normál esetben is a libidóm, most meg főleg, így bocsánat, ha megéljük vágyainkat.
2022. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!