Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyik napról a másikra elmúlt...

Egyik napról a másikra elmúlt rosszullét?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, tegnap egész nap hányingerem volt, hánytam is, ma reggel pedig semmi. Jelenthet ez bajt? Az első terhességemnél folyamatosan rosszul voltam, hánytam egészen a 3. hónap végéig.
2022. márc. 18. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhesség màs.Szerintem ñincs semmi baj mert a tünetek jönnek és mennek.Ha nem vérzel és görcsölsz akkor nem hinném hogy baj van.Ha aggódsz akkor menj el uh-ra.Magàn úton gyorsan fogadnak ha van rà pénzed.
2022. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baj, se nem vérzek se nem görcsölök.
2022. márc. 18. 09:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt pár nap amikor elmúlt, aztán visszajött. Most a 10. héten vagyok, de pár naponta még mindig rosszul vagyok. Sőt, újabban este alvás előtt ég a gyomrom és hányingerem van. De legalább már 2 napja nem kelek fel enni éjjel.

Ne aggódj, semmi gond :)

2022. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, nekem többször elmúlt 1-2 napra és mindig visszajött egészen szülésig.
2022. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent baj. Nekem is volt ilyen.
2022. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem akkor enyhülnek a tüneteim, amikor otthon vagyok és tudok pihenni. Amikor dolgozom, akkor kegyetlen rosszul vagyok a nap végére. Bár ma vagyok 8+1, és úgy érzem egyre jobban erősödik a hányinger pl. De ne ijedj meg, volt már vetélésem, ott szinte rosszul sem voltam, csak az elején pár napig, aztán utána már semmi, lehet is azt érezni, ha valami már nem oké.
2022. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem is volt soha tünetem, mégis itt vannak és egészségesek a gyerekek. 😊
2022. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok, kicsit megnyugodtam 😊
2022. márc. 18. 11:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, a tüneteid jönnek mennek. Egészséges vagy te is, meg babád is. Elmúlik egyik naprol a másikra, az nem mindig bajt jelez. te esetedbe normális, a tünetek, egészséges terhességre utal.
2022. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héten múlt el egyik napról a másikra pedig nagyon erős tüneteim voltak, első hónapban 6 kgt fogytam.
2022. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!